Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Østfold

Østfold kulturutvikling

Postadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy

Besøksadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy

Telefon: 922 40 493 (Jose Leguina), 977 55 480 (Ole Jacob Evensen)

Kontaktperson:Jose Leguina, Ole Jacob Evensen

Antall hendelser: 332

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 10:30
    Greåker VGS45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Askimbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Askimbyen skole33 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Askimbyen skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35
    Askimbyen skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 13:45
    Kalnes vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Grøtvedt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Grøtvedt skole38 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Grøtvedt skole119 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Grøtvedt skole119 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40

    AVDELING EIDSBERG Ca 15 min kjøring mellom de to fengslene

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.



  • 13:00 - 14:40

    AVDELING TRØGSTAD

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.



Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:35
    Malakoff vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Rom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rom skole 39 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Rom skole 112 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Rom skole 112 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Kråkerøy Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:55
    Halden videregående skole 60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Moen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Moen skole 14 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:05
    Moen skole 92 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Moen skole 92 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Knapstad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Borg vg skole55 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 12:10 - 13:50
    Borg vg skole55 deltakere:

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Hvaler ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Korsgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Korsgård skole42 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Korsgård skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Korsgård skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Borg vg skole55 deltakere:

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Haugeåsen Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Kalnes vg skole15 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Råde Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Seiersborg vgs15 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 9.30, retur kl. 12

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 10:00 - 11:30
    Frederik II vg skole200 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene går til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 12:30 - 14:00
    Glemmen vg skole250 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene går til Litteraturhuset i Fredrikstad

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Kalnes vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 09.25, retur kl. 12

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 10:00 - 11:30
    Borg vg skole100 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 09.25, retur kl. 12

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 12:30 - 14:00
    Skjeberg Folkehøgskole90 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 12, retur kl. 14.30

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 12:30 - 14:00
    Tomb Videregående skole og landbruksstudier50 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11.55, retur kl. 14.30

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Gressvik Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    St. Olav vg. skole240 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 09.30, retur kl. 12

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

  • 12:30 - 14:00
    Greåker VGS270 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 09.35, retur kl. 11.55

    Elevene busses til Litteraturhuset i Fredrikstad

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:25
    Askim vg skole120 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 07.50, retur kl. 11.25
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole23 deltakere: 8a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole23 deltakere: 8b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 13:00 - 14:00
    Varteig skole22 deltakere: 8c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Mysen vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11.20, retur kl. 15.00
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Mysen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Mysen skole20 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:00
    Mysen skole118 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Mysen skole95 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Mysen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Mysen skole20 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:00
    Mysen skole115 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:45
    Mysen skole93 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15 Klasserom
    St. Olav vg. skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
  • 12:15 - 13:45
    St. Olav vg. skole30 deltakere:

    Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole20 deltakere: 9a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole20 deltakere: 9b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Tenor skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Tenor skole9 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:45
    Tenor skole82 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole21 deltakere: 9c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole21 deltakere: 10a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
  • 12:15 - 13:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole21 deltakere: 10b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole21 deltakere: 10c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
  • 12:15 - 13:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Aremark skole17 deltakere: 8. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Aremark skole17 deltakere: 9. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 13:00 - 14:00
    Aremark skole19 deltakere: 10. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Østerbo vgs30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    St. Olav vg. skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • 12:00 - 14:20
    Greåker VGS150 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11.30, retur kl. 14.30

    Elevene busses til Sarpsborg Kino. 

    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Trøgstad Ungdomsskole116 deltakere: 8. trinn, 9a, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Trøgstad Ungdomsskole94 deltakere: 10a, 10b, 10c, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Frederik II vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • 12:00 - 14:20
    Glemmen vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:05
    Spydeberg Ungdomsskole101 deltakere: 8. trinn, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:05 - 13:05
    Spydeberg Ungdomsskole113 deltakere: 10. trinn, 9a, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 11:10
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 8a, 8b, 8c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Rakkestad Ungdomskole75 deltakere: 8d, 9a, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Childrens International School
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 11:10
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 10a, 9b, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 11:25 - 12:25
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 10b, 10c, 10d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole88 deltakere: 8a, 8b, 8c, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 11:40 - 12:40
    Varteig skole104 deltakere: 10a, 10b, 10c, 9a, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    • Elever fra Halden vgs. ser forestillingen i amfiet i Brygga Kultursal.
    • Elevene går til og fra Brygga Kultursal.
  • 12:30 - 13:30
    Aremark skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    • Elevene busses ned for å se denne sammen med Østerbo VGS i brygga kultursal.
  • 12:30 - 13:40
    Østerbo vgs70 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:50, retur kl. 14:10
    • Elever fra Østerbo ser forestillingen i amfiet i Brygga Kultursal.
    • Elevene busses til og fra Brygga Kultursal.
    • Meld vennligst justert elevtall tidligst mulig til Den kulturelle skolesekken.
    • Østerbo skal se denne sammen med elever fra en ungdomsskole.
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 8. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 10. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:30 - 13:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 9. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luft og kjærlighetMusikk
  • Varighet: ca. 40 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Grålum ungdomskole90 deltakere: 10a, 8a, 8b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole87 deltakere: 10c, 8c, 8d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Kirkeng Skole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Grålum ungdomskole87 deltakere: 10d, 9c, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole90 deltakere: 10b, 9a, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Hovin Skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Hovin Skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Marker skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Marker skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Hafslund ungdomsskole119 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:30 - 13:30
    Hafslund ungdomsskole119 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d, 9e
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Spydeberg Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40
    Spydeberg Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Hafslund ungdomsskole105 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Båstad skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Hauge Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hauge Skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Hauge Skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Havnås Skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Skjønhaug Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Skjønhaug Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Ambjørnrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Ambjørnrød Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Bergenhus Skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bergenhus Skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Åttekanten skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Åttekanten skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Borge Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Borge Skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Childrens International School
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rømskog Skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Aremark skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Pre. prod. day


Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole75 deltakere: 9b, 9d, 9f
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole97 deltakere: 8a, 8c, 8f, 8g
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole96 deltakere: 8b, 8d, 8e, 8h
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole96 deltakere: 9a, 9c, 9e, 9g
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gimle skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:40
    Marker skole114 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole78 deltakere: 10a, 10d, 10e
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole78 deltakere: 10b, 10c, 10f
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Kirkeparken vg skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forestillingen gjennomføres i amfiet i skolens egen black box.
  • 12:30 - 13:40
    Kirkeparken vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forestillingen gjennomføres i amfiet i skolens egen black box.
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Glemmen vg skole102 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Elevene går til og fra spillestedet.
  • 12:30 - 13:40
    Glemmen vg skole102 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Elevene går til og fra spillestedet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30

    Pre. Prod day

Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Greåker VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 10:20, retur kl. 12:40
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    Greåker VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:50, retur kl. 14:10
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Jelsnes Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:55
    Jelsnes Skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:55
    Jelsnes Skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Hurrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hurrød Skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Hurrød Skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 10:20, retur kl. 12:40
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:50, retur kl. 14:10
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Varteig skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Kjølberg Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kjølberg Skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kjølberg Skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    St. Olav vg. skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 10:20, retur kl. 12:40
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:50, retur kl. 14:10
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 3. april. 2020
  • Varteig skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 3. april. 2020
  • Lunde Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lunde Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:05
    Lunde Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Moen skole 121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Moen skole 96 deltakere: 5. trinn, 6a, 6b, 7a, 7b
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Larkollen skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Rom skole 156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Rom skole 127 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Velkomstgruppa
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Ambjørnrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ambjørnrød Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Vang skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Karlshus Skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20
    Karlshus Skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Karlshus Skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Rød Skole (Kråkerøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Hærland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Nylende Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nylende Skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kirkefjerdingen skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Steinerskolen i Fredrikstad
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10
    Svinndal Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rød Skole (Onsøy)122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15
    Rød Skole (Onsøy)122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Rød Skole (Onsøy)122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Våk Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:25
    Våk Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kirkebygden Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Kirkebygden Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Rødsmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rødsmyra Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Rødsmyra Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Fredag 24. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bytårnet skole79 deltakere: 10a, 10b, 10c
    Rygge Ungdomsskole381 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f

    Elevene busses til Parkteateret

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Mysen skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Mysen skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Tenor skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Trømborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Trømborg skole17 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:05
    Trømborg skole123 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Tomter skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05
    Tomter skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Hovin Skole171 deltakere: 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A
  • 11:40
    Hovin Skole165 deltakere: 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ramberg Skole399 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Melløs Skole361 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Knapstad barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Verket Barne- og ungdomsskole Skole320 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Svinndal Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Våk Skole227 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Ringvoll skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Båstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bytårnet skole109 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Reier Skole259 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kirkebygden Skole220 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Krapfoss Skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Båstad skole41 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Havnås Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Busses til Bådtad skole


Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Halmstad Barneskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Halmstad Barneskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Halmstad Barneskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nøkkeland Skole205 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åvangen Skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bytårnet skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Refsnes Skole244 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Sagabakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Sagabakken skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Sagabakken skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Risum Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Slevik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Slevik Skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Slevik Skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Kirkeng Skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:25
    Kirkeng Skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Strupe Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05
    Årum Skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Vestbygda ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Torsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Torsnes skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Torp Skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Torp Skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Aremark skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Rødsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Rømskog Skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Refsnes Skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Refsnes Skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Reier Skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Reier Skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Borge Skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Får besøk av Torsnes skole til egen forestilling kl 11.20

  • 11:20
    Torsnes skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Torsnes skole busses til Borge skole

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Sagabakken skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Råkollen skole7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sagabakken skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Får besøk av Råkollen skole.

Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nøkleby Skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Nøkleby Skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nøkleby Skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Torp Skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Får besøk av Årum skole

  • 11:30
    Torp Skole34 deltakere: 4. trinn
    Årum Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene busses til Torp skole.


Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Trara Skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Trara Skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Hærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hærland skole16 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:45
    Hærland skole70 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Trosvik Skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Trosvik Skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Kirkefjerdingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Trosvik Skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Trosvik Skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter