Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Østfold

Østfold kulturutvikling

Postadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy

Besøksadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy

Telefon: 922 40 493 (Jose Leguina), 977 55 480 (Ole Jacob Evensen)

Kontaktperson:Jose Leguina, Ole Jacob Evensen

Antall hendelser: 681

Velg dato / Periode
August
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
31
29
30
31
1
2
3
4
32
5
6
7
8
9
10
11
33
12
13
14
15
16
17
18
34
19
20
21
22
23
24
25
35
26
27
28
29
30
31
1
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Mandag 26. august. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 3
    Lunde Skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 4
    Nylende Skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30
    Slevik Skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole19 deltakere: 8a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 8b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 3
    Rød Skole (Onsøy)116 deltakere: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2cBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 4
    Hurrød Skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 8c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole21 deltakere: 8d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00 Sal 3
    Steinerskolen i Fredrikstad58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30
    Åttekanten skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 11:00 - 13:00 Sal 4
    Hurrød Skole110 deltakere: 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 13:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 8e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole23 deltakere: 8f
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 4
    Rød Skole (Onsøy)91 deltakere: 3a, 3b, 3c, 4a, 4bBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 3
    Hauge Skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole19 deltakere: 9a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 9b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Fredag 30. august. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 4
    Manstad Skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 3
    Manstad Skole128 deltakere: 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 9c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole21 deltakere: 9d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Askim vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøvere kommer til skolen - foredraget varer i ca 60 min



  • 10:15 - 11:15
    Askim vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3
  • 12:00 - 13:00
    Askim vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (grunnskole)Annet
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: besøk i Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Mandag 2. september. 2019
  • Momentum Kunsthall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Bytårnet skole74 deltakere: 9. trinn
    • 09:00-09:15: Elevene går fra skole til Momentumhallen.
    • 09:15- 10:25: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 10:25-10:55: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 10:55- 11:05: Går til Moss kino.
    • 11:05-11:15: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 11:15-12:55: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 12:55-13:05: Elevene går tilbake til skolen.
    • 14:15: Skolen er slutt
  • 11:45 - 12:55
    Bytårnet skole90 deltakere: 8. trinn
    • 09:00-09:15: Elevene går fra skole til Moss kino.
    • 09:15-09:25: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 09:25-11:05: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 11:05-11:35: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 11:35-11:45: Går til Momentum.
    • 11:45-12:55: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 12:55-13:10: Elevene går tilbake til skolen.
    • 14:15: Skolen er slutt


Produksjonsinformasjon
  • Natta pappa henta ossFilm
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: omvisning Momentum 10 ved Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Mandag 2. september. 2019
  • Moss kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 11:05
    Bytårnet skole90 deltakere: 8. trinn
    • Se dagsprogram under Momentum.
  • 11:15 - 12:55
    Bytårnet skole74 deltakere: 9. trinn
    • Se dagsprogram under Momentum.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Alvimhaugen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 9e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole23 deltakere: 9f
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (grunnskole)Annet
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: besøk i Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Momentum Kunsthall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Hoppern Ungdomsskole90 deltakere: 8a, 8b, 8c
    • 08:35-09:15: Elevene går fra skole til Momentumhallen.
    • 09:15- 10:25: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 10:25-10:55: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 10:55- 11:05: Går til Moss kino.
    • 11:05-11:15: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 11:15-12:55: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 12:55-13:30: Elevene går tilbake til skolen.
    • 13:30: Skolen er slutt
  • 11:45 - 12:55
    Bytårnet skole88 deltakere: 10. trinn, Jeløy ungdomstrinn

    • 09:00-09:15: Elevene går fra skole til Moss kino.
    • 09:15-09:25: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 09:25-11:05: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 11:05-11:35: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 11:35-11:45: Går til Momentum.
    • 11:45-12:55: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 12:55-13:10: Elevene går tilbake til skolen.
    • 14:15: Skolen er slutt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Tomter skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05
    Tomter skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Natta pappa henta ossFilm
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: omvisning Momentum 10 ved Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Moss kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 11:05
    Bytårnet skole88 deltakere: 10. trinn, Jeløy ungdomstrinn
    • Se dagsprogram under Momentum.
  • 11:15 - 12:55
    Hoppern Ungdomsskole90 deltakere: 8a, 8b, 8c
    • Se dagsprogram under Momentum.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Alvimhaugen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole23 deltakere: 10a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole20 deltakere: 10b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Borgen Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (grunnskole)Annet
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: besøk i Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Momentum Kunsthall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Hoppern Ungdomsskole89 deltakere: 8d, 8e, 9b
    • 08:35-09:15: Elevene går fra skole til Momentumhallen.
    • 09:15- 10:25: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 10:25-10:55: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 10:55- 11:05: Går til Moss kino.
    • 11:05-11:15: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 11:15-12:55: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 12:55-13:30: Elevene går tilbake til skolen.
    • 13:30: Skolen er slutt
  • 11:45 - 12:55
    Hoppern Ungdomsskole86 deltakere: 9a, 9c, 9d
    • 08:35-09:15: Elevene går fra skole til Moss kino.
    • 09:15-09:25: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 09:25-11:05: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 11:05-11:35: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 11:35-11:45: Går til Momentum..
    • 11:45-12:55: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 12:55-13:30: Elevene går tilbake til skolen.
    • 13:30: Skolen er slutt
Produksjonsinformasjon
  • Natta pappa henta ossFilm
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: omvisning Momentum 10 ved Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Moss kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Knapstad barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hornnes skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:25 - 12:10
    Hornnes skole26 deltakere: 4. trinn
    Ullerøy skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ullerøy busses til Hornnes.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 10c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 12:30 - 13:40
    Gressvik Ungdomskole21 deltakere: 10d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Ringvoll skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Borgen Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (grunnskole)Annet
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: besøk i Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Momentum Kunsthall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Hoppern Ungdomsskole76 deltakere: 10a, 10d, 10e
    • 08:35-09:15: Elevene går fra skole til Momentumhallen.
    • 09:15- 10:25: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 10:25-10:55: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 10:55- 11:05: Går til Moss kino.
    • 11:05-11:15: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 11:15-12:55: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 12:55-13:30: Elevene går tilbake til skolen.
    • 13:30: Skolen er slutt
  • 12:20 - 13:30
    Hoppern Ungdomsskole85 deltakere: 10b, 10c, 9e
    • 09:00-09:40: Elevene går fra skole til Moss kino.
    • 09:40-09:50: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 09:50-11:40: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 11:40-12:10: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 12:10-12:20: Går til Momentum.
    • 12:20-13:30: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 13:30-14:10: Elevene går tilbake til skolen.
    • 14:15: Skolen er slutt
Produksjonsinformasjon
  • Natta pappa henta ossFilm
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: omvisning Momentum 10 ved Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Moss kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Lande barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:35
    Gressvik Ungdomskole22 deltakere: 10e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Borgen Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 8a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole25 deltakere: 8b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (grunnskole)Annet
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: besøk i Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Fredag 6. september. 2019
  • Momentum Kunsthall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Nøkkeland Skole101 deltakere: 10. trinn, 8. trinn
    • 09:00-09:30: Elevene busses fra skole til Moss kino.
    • 09:30-10:40: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 10:40-11:10: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 11:10-11:20: Går til Moss kino.
    • 11:20-11:30: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 11:30-13:10: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 13:10-13:20: Elevene går til bussen.
    • 13:20-13:50: Elevene busses tilbake til skolen.
    • 14:30: Skolen er slutt
  • 12:00 - 13:10
    Nøkkeland Skole60 deltakere: 9. trinn
    • 09:00-09:30: Elevene busses fra skole til Moss kino.
    • 09:30-09:40: Elevene loses inn på Moss kino av DKS-vert.
    • 09:40-11:20: Filmen "Natta pappa henta oss" med ettersamtale. (100 min.)
    • 11:20-11:50: Lunsjpause, elevene har med niste. (30 min.)
    • 11:50-12:00 Går til Momentum.
    • 12:00-13:10: Momentum 10 i kunsthallen. (70min.)
    • 13:10-13:20: Elevene går til bussen.
    • 13:20-13:50: Elevene busses tilbake til skolen.
    • 14:30: Skolen er slutt.
Produksjonsinformasjon
  • Natta pappa henta ossFilm
  • Varighet: Hel dag (2 tilbud: omvisning Momentum 10 ved Momentum kunsthall og filmvisning ved Moss kino)
  • Fredag 6. september. 2019
  • Moss kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 11:20
    Nøkkeland Skole60 deltakere: 9. trinn
    • Se dagsprogram under Momentum.
  • 11:30 - 13:10
    Nøkkeland Skole101 deltakere: 10. trinn, 8. trinn
    • Se dagsprogram under Momentum.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Lande barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Lande barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ArrangørkursAnnet
  • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
  • Mandag 9. september. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (vgs)Annet
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Galleri F 15
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Greåker VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

  • 12:00 - 14:00
    Malakoff vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 14:30

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 8c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 8d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Grålum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ArrangørkursAnnet
  • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • St. Olav vg. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (vgs)Annet
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Galleri F 15
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Seiersborg vgs30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

  • 12:00 - 14:00
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 14:30

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 8e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 8f
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Grålum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (vgs)Annet
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Galleri F 15
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

  • 12:00 - 14:00
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 14:30

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 9a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole25 deltakere: 9b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • ArrangørkursAnnet
  • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Østerbo vgs
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Grålum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (vgs)Annet
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Galleri F 15
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

  • 12:00 - 14:00
    Kalnes vg skole40 deltakere: Buss: Tur kl. 11:15, retur kl. 14:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 9c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 9d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • ArrangørkursAnnet
  • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Skjeberg Folkehøgskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Grålum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MOMENTUM 10 (vgs)Annet
  • Varighet: 120 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Galleri F 15
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Greåker VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

  • 12:00 - 14:00
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 14:30

    Elevene busses til og fra Momentum 10 på Galleri F 15 i Moss.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 9e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 9f
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • ArrangørkursAnnet
  • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
  • Fredag 13. september. 2019
  • Kirkeparken vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Hafslund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Mandag 16. september. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 11:20
    Ambjørnrød Skole96 deltakere: 5a, 5b, 6a, 6bBuss: Tur kl. 08:50, retur kl. 11:50
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:45 - 13:45
    Trara Skole65 deltakere: 5a, 5b, 5c
    • Elevene går til Fredrikstad Kino
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 10a
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole25 deltakere: 10b
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Hafslund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Nøkleby Skole126 deltakere: 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6cBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:30 - 13:30
    Childrens International School80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Halmstad Barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Halmstad Barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 10c
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole23 deltakere: 10d
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Hafslund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 20:15 - 22:45
    Askim vg skole250 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene busses til Kykkelsrud kraftverk

    Forestillingen er slutt ca kl. 22.45

Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Larkollen skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Begby skole barne og ungdomskole43 deltakere: 6a, 6bBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Steinerskolen i Fredrikstad62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:30 - 13:30
    Trosvik Skole107 deltakere: 6a, 6b, 6c, 6d, 7aBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 10e
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Haugeåsen Ungdomskole24 deltakere: 10f
    • Produksjonen benytter en hel gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Hafslund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Jelsnes Skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55
    Vang skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 20:15 - 22:45
    Glemmen vg skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene busses til Kykkelsrud kraftverk

    Forestillingen er slutt ca kl. 22.45

    70 elever + 5 lærere



  • 20:15 - 22:45
    Skjeberg Folkehøgskole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene busses til Kykkelsrud kraftverk

    Forestillingen er slutt ca kl. 22.45

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Borge Skole75 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:30 - 13:30
    Sagabakken skole88 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Halden vgs - avd. Halden fengsel15 deltakere: VG1, VG2, VG3

    HALDEN FENGSEL - taushetserklæring må sendes inn ca 1 mnd før besøket

    Oppmøte i porten 1 time før start av forestilling


Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Hafslundsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
    Karlshus Skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Karlshus Skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 20:15 - 22:45
    Kirkeparken vg skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Elevene busses til Kykkelsrud kraftverk

    Forestillingen er slutt ca kl. 22.45


Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Fredag 20. september. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Begby skole barne og ungdomskole95 deltakere: 5a, 5b, 7a, 7bBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:15 - 13:15
    Torp Skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Hafslundsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Hafslundsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
    • 30 deltagere er absolutt maks pr. gang pga. utstyrsbegrensninger, vær obs på fordelingen av trinnet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole29 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Hornnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:10
    Hornnes skole28 deltakere: 6. trinn

    Fint hvis 6.trinn deles i to

  • 12:20 - 13:30
    Hornnes skole28 deltakere: 6. trinn

    Fint hvis 6.trinn deles i to

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Hornnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:10
    Hornnes skole21 deltakere: 7. trinn

    Fint hvis 7.trinn deles i to

  • 11:00 - 12:10
    Hornnes skole21 deltakere: 7. trinn

    Fint hvis 7.trinn deles i to

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole27 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole27 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 8a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 12:30 - 13:30
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 8b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:55
    Varteig skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:40 - 12:25
    Varteig skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 8d
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 10:30 - 11:30
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 9a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 9b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole27 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Kråkerøy Ungdomskole27 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Hornnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:10
    Hornnes skole15 deltakere: 5. trinn

    Fint hvis 5.trinn deles i to

  • 12:20 - 13:30
    Hornnes skole15 deltakere: 5. trinn

    Fint hvis 5.trinn deles i to

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 9c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 10:30 - 11:30
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 10a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 8c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Kråkerøy Ungdomskole27 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 11:20
    Ambjørnrød Skole49 deltakere: 7a, 7bBuss: Tur kl. 08:50, retur kl. 11:50
    Årum Skole61 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:45 - 13:45
    Trara Skole94 deltakere: 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c
    • Elevene går til Fredrikstad Kino
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Hurrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Hurrød Skole28 deltakere: 5blå
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:30 - 12:30
    Hurrød Skole27 deltakere: 5gul
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Nøkleby Skole108 deltakere: 6b, 7a, 7b, 7c, 7dBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:50 - 13:50
    Cicignon Barne- og Ungdomskole113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    • Elevene går til Fredrikstad Kino
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Hvaler ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Hvaler ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Åttekanten skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Åttekanten skole26 deltakere: 5. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:30 - 12:30
    Åttekanten skole28 deltakere: 6. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 13:00 - 14:00
    Åttekanten skole13 deltakere: 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kvernhuset Ungdomskole90 deltakere: 10. trinn, 8a, 8b, 8c, 9. trinn

    Elevene går/sykler til St.croix huset

  • 11:30
    Kvernhuset Ungdomskole90 deltakere: 10. trinn, 8a, 8b, 8c, 9. trinn

    Elevene går/sykler til St.croix huset

Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Råkollen skole15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Torsnes skole69 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    • Råkollen står selv for transport.
  • 11:30 - 13:30
    Trosvik Skole131 deltakere: 5a, 5b, 5c, 5d, 7b, 7cBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Hvaler ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Hvaler ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Hurrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Hurrød Skole24 deltakere: 7blå
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:30 - 12:30
    Hurrød Skole23 deltakere: 7gul
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kvernhuset Ungdomskole90 deltakere: 10. trinn, 8a, 8b, 8c, 9. trinn

    Elevene går/sykler til St.croix huset

  • 11:30
    Kvernhuset Ungdomskole90 deltakere: 10. trinn, 8a, 8b, 8c, 9. trinn

    Elevene går/sykler til St.croix huset

Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TomboyFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Kjølberg Skole133 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
  • 11:30 - 13:30
    Gudeberg Barne- og Ungdomskole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
    • Elevene ser filmen på Fredrikstad kino.
    • Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Floren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Floren skole19 deltakere: 5. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Floren skole28 deltakere: 6. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Floren skole25 deltakere: 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Hvaler ungdomsskole24 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Hvaler ungdomsskole24 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Steinerskolen i Fredrikstad30 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Steinerskolen i Fredrikstad21 deltakere: 10. trinn
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Hurrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Hurrød Skole28 deltakere: 6blå
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:30 - 12:30
    Hurrød Skole27 deltakere: 6gul
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Vestbygda ungdomsskole21 deltakere: 8a
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Vestbygda ungdomsskole22 deltakere: 8b
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Borg vg skole - Byggehall
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Borg vg skole125 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Konsert gjennomføres i bygghall.
  • 12:00 - 12:40
    Borg vg skole125 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Konsert gjennomføres i bygghall.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Rekustad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:05
    Rekustad Skole24 deltakere: 5a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:30 - 12:30
    Rekustad Skole24 deltakere: 5b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 13:00 - 14:00
    Rekustad Skole20 deltakere: 6a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Hauge Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Hauge Skole32 deltakere: 5. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Hauge Skole34 deltakere: 6. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Hauge Skole32 deltakere: 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Vestbygda ungdomsskole21 deltakere: 8c
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Vestbygda ungdomsskole23 deltakere: 9a
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • St. Olav vg. skole - Aulaen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Gimle skole103 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 5. trinn
  • 12:45
    Gimle skole151 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Marker skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Marker skole114 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40 Kulturarena
    Vestbygda ungdomsskole18 deltakere: 9b
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Vestbygda ungdomsskole23 deltakere: 9c
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Manstad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Manstad Skole29 deltakere: 7A
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:50 - 12:50
    Manstad Skole29 deltakere: 7B
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Greåker VGS - Blackbox
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Prestebakke Skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Hjortsberg skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20
    Hjortsberg skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Hjortsberg skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Manstad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Manstad Skole22 deltakere: 5A
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Manstad Skole21 deltakere: 5B
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Manstad Skole23 deltakere: 5C
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Vestbygda ungdomsskole22 deltakere: 10a
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
  • 11:30 - 12:40
    Vestbygda ungdomsskole21 deltakere: 10b
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Glemmen vg skole - Aud
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Glemmen vg skole67 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Konserten gjennomføres i auditoriet.
  • 12:00 - 12:40
    Glemmen vg skole67 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Konserten gjennomføres i auditoriet.
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Spydeberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:40
    Vestbygda ungdomsskole25 deltakere: 10c
    • Produksjonen benytter hele skolens gymsal (innendørs gjennomføring). Involverer bind for øynene og lyd i hodetelefoner, må derfor gjennomføres i hel gymsal med tomt gulv og uten annen samtidig aktivitet.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Manstad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Manstad Skole23 deltakere: 6A
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:50 - 12:50
    Manstad Skole24 deltakere: 6B
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Malakoff vg skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Trøgstad Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Låby Skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:40
    Låby Skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    St. Olav vg. skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Steinerskolen i Fredrikstad
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Frederik II vg skole - Auditorium
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Rakkestad Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Greåker VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Lunde Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Lunde Skole33 deltakere: 5. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Lunde Skole27 deltakere: 6. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Lunde Skole45 deltakere: 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kongeveien skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Kongeveien skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:15
    Kongeveien skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Halden videregående skole - Gymsal, Porsnes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Mysen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Slevik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Slevik Skole21 deltakere: 5. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Slevik Skole30 deltakere: 6. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Slevik Skole26 deltakere: 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Kalnes vg skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Tistedal Skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Tistedal Skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Rekustad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Rekustad Skole20 deltakere: 6b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Rekustad Skole15 deltakere: 7a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 12:30 - 13:30
    Rekustad Skole16 deltakere: 7b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Kirkeparken vg skole - Blackbox
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Borg vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Amina SewaliMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Verket Barne- og ungdomsskole Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Nylende Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Nylende Skole20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Askim vg skole - Black box
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Berg Skole116 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 7. trinn
  • 12:30
    Berg Skole121 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 6b
Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Kalnes vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Rød Skole (Kråkerøy)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Verksted - TRYKK! LINOVisuell kunst
  • Varighet: ca. 180 minutter
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Halden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Halden videregående skole 30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Rød Skole (Kråkerøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Verksted - TRYKK! LINOVisuell kunst
  • Varighet: ca. 180 minutter
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Skjeberg Folkehøgskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Skjeberg Folkehøgskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Østerbo vgs30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 12:35
    Seiersborg vgs30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 1. november. 2019
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:10
    Mysen vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 4. november. 2019
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:40
    Askim vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:10
    Frederik II vg skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 10:45 - 12:25
    Frederik II vg skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Rødsmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Rødsmyra Skole21 deltakere: 5b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Rødsmyra Skole20 deltakere: 6a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Rødsmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Rødsmyra Skole24 deltakere: 7a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Rødsmyra Skole20 deltakere: 5a
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 12:10 - 13:50
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Alene. SammenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Rødsmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Rødsmyra Skole25 deltakere: 7b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
  • 11:00 - 12:00
    Rødsmyra Skole21 deltakere: 6b
    • Gjennomføres i et ryddet klasserom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 12:10 - 13:50
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 12:10 - 13:50
    Glemmen vg skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Frederik II vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Mysen vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Mysen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Mysen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Mysen vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Mysen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Mysen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Halden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:35

    Denne må enten flyttes eller avlyses. Halden vgs ( også ansatte i Halden fengsel) er borte disse dagene.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Kirkeparken vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Halden vgs - avd. Halden fengsel
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:10
    Halden vgs - avd. Halden fengsel20 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Denne må enten flyttes eller avlyses. Halden vgs ( også ansatte i Halden fengsel) er borte disse dagene.


Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Halden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Halden videregående skole 60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Denne må enten flyttes eller avlyses. Halden vgs ( også ansatte i Halden fengsel) er borte disse dagene.


  • 12:10 - 13:50
    Halden videregående skole 60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Denne må enten flyttes eller avlyses. Halden vgs ( også ansatte i Halden fengsel) er borte disse dagene.


Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Kirkeparken vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Kirkeparken vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Greåker VGS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Tomb Videregående skole og landbruksstudier
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 18. november. 2019
  • Trosvik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Trosvik Skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Trosvik Skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Greåker VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 10:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Trara Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Trara Skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Trara Skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Trara Skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • St. Olav vg. skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Frederik II vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Grålum ungdomskole30 deltakere: 10b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 10c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Floren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Floren skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15
    Floren skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Frederik II vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 10d
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole29 deltakere: 9d
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    Glemmen vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Tomb Videregående skole og landbruksstudier
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • Mysen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Alene. Sammen (vgs)Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • St. Olav vg. skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    St. Olav vg. skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

  • 12:00 - 13:30
    St. Olav vg. skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gjennomføres på skolen i et stort tomt/ryddet rom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Forteljingar om motFilm, Litteratur
  • Varighet: 100 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • Askim vg skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 25. november. 2019
  • Manstad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55
    Manstad Skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:10
    Manstad Skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Kongeveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Manstad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50
    Manstad Skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Os Skole (Halden)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Nøkleby Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Nøkleby Skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Nøkleby Skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Låby Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Låby Skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Låby Skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Nøkleby Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Nøkleby Skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Nøkleby Skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 29. november. 2019
  • Rekustad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Rekustad Skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Rekustad Skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Tistedal Skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Bytårnet skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Bytårnet skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Krapfoss Skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20
    Krapfoss Skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Melløs Skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Melløs Skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Melløs Skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nøkkeland Skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Nøkkeland Skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Åvangen Skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Åvangen Skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Prestebakke Skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Berg Skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Gimle skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Hjortsberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Morkels alfabetLitteratur
  • Varighet: 40
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hjortsberg skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 5
    Rødsmyra Skole82 deltakere: 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 3
    Rekustad Skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Mysen vgs avd. Eidsberg fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Mysen vgs avd. Indre Østfold fengsel
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 5
    Rød Skole (Kråkerøy)86 deltakere: 1. trinn, 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 4
    Rød Skole (Kråkerøy)78 deltakere: 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Halden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Min nabo TotoroFilm
  • Varighet: 1t 26m
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Fredrikstad Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00 Sal 5
    Rødsmyra Skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

  • 10:00 - 12:00 Sal 4
    Floren skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 12:30

    Elevene ser filmen på Fredrikstad kino. Filmen er dubbet til norsk. Busstidene oppgitt er avgang fra skolen og ankomst på skolen. Vår kinovakt tar imot og anviser dere ved ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Glemmen vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Skjeberg Folkehøgskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mysen vg skole120 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • kl ?
    Askim vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Askim vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kalnes vg skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Malakoff vg skole112 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • kl ?
    Kirkeparken vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Borg vg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amund MaarudMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 17. januar. 2020
  • St. Olav vg. skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 10:30
    Greåker VGS45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Askimbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Askimbyen skole33 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Askimbyen skole128 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35
    Askimbyen skole128 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 13:45
    Kalnes vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Grøtvedt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Grøtvedt skole38 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Grøtvedt skole119 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Grøtvedt skole119 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40

    AVDELING EIDSBERG Ca 15 min kjøring mellom de to fengslene

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.



  • 13:00 - 14:40

    AVDELING TRØGSTAD

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.



Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:35
    Malakoff vg skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Rom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rom skole 39 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Rom skole 116 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Rom skole 116 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:55
    Halden videregående skole 60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Moen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Moen skole 32 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 10:05
    Moen skole 92 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Moen skole 92 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Borg vg skole55 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

  • 12:10 - 13:50
    Borg vg skole55 deltakere:

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Korsgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Korsgård skole42 deltakere: 1. trinn

    "Gerilja" konsert for elevene i klasserommet

  • 09:45
    Korsgård skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Korsgård skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:30
    Borg vg skole55 deltakere:

    Utøver trenger rom/auditorie med projector og lyd, samt mulighet for å mørklegge/blende lokalet.

Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Kalnes vg skole15 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole23 deltakere: 8a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole23 deltakere: 8b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 13:00 - 14:00
    Varteig skole22 deltakere: 8c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole20 deltakere: 9a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole20 deltakere: 9b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    St. Olav vg. skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole21 deltakere: 9c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole21 deltakere: 10a
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
  • 12:15 - 13:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole21 deltakere: 10b
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Varteig skole21 deltakere: 10c
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
  • 12:15 - 13:45
    Frederik II vg skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Aremark skole17 deltakere: 8. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 11:30 - 12:30
    Aremark skole17 deltakere: 9. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
  • 13:00 - 14:00
    Aremark skole19 deltakere: 10. trinn
    • Gjennomføres i stort ryddet rom eller flerbruksrom.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Østerbo vgs30 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forfatter Hedda Robertsen holder et skriveverksted i klasseromet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Greåker VGS150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • kl ?
    St. Olav vg. skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Trøgstad Ungdomsskole116 deltakere: 8. trinn, 9a, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Trøgstad Ungdomsskole94 deltakere: 10a, 10b, 10c, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Glemmen vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

  • kl ?
    Frederik II vg skole150 deltakere: VG1, VG2, VG3


    Lengde på forestilling er 140 min inkludert ettersnakk

Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:05
    Spydeberg Ungdomsskole94 deltakere: 8. trinn, 9a, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:05 - 13:05
    Spydeberg Ungdomsskole96 deltakere: 10. trinn, 9c, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 11:10
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 8a, 8b, 8c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Rakkestad Ungdomskole75 deltakere: 8d, 9a, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Childrens International School
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Kurland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 11:10
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 10a, 9b, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 11:25 - 12:25
    Rakkestad Ungdomskole74 deltakere: 10b, 10c, 10d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Varteig skole88 deltakere: 8a, 8b, 8c, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 11:40 - 12:40
    Varteig skole104 deltakere: 10a, 10b, 10c, 9a, 9c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    • Elever fra Halden vgs. ser forestillingen i amfiet i Brygga Kultursal.
    • Elevene går til og fra Brygga Kultursal.
  • 12:30 - 13:30
    Aremark skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    • Elevene busses ned for å se denne sammen med Østerbo VGS i brygga kultursal.
  • 12:30 - 13:40
    Østerbo vgs70 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Elever fra Østerbo ser forestillingen i amfiet i Brygga Kultursal.
    • Elevene busses til og fra Brygga Kultursal.
    • Meld vennligst justert elevtall tidligst mulig til Den kulturelle skolesekken.
    • Østerbo skal se denne sammen med elever fra en ungdomsskole.
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 8. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 10. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:30 - 13:30
    Tindlund ungdomsskole100 deltakere: 9. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10
    Kirkeng Skole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Lande barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Grålum ungdomskole89 deltakere: 10d, 9a, 9b
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole87 deltakere: 10c, 9c, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luft og kjærlighetMusikk
  • Varighet: ca. 40 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Eidsberg Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Grålum ungdomskole89 deltakere: 8a, 8b, 8c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Grålum ungdomskole89 deltakere: 10a, 10b, 8d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Hovin Skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Hovin Skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Marker skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Marker skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Kvernhuset Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Hafslund ungdomsskole119 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:30 - 13:30
    Hafslund ungdomsskole119 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d, 9e
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Hannestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Spydeberg Skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40
    Spydeberg Skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Hafslund ungdomsskole105 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Båstad skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Hauge Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hauge Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Hauge Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Havnås Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Skjønhaug Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Skjønhaug Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Ambjørnrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Ambjørnrød Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Bergenhus Skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bergenhus Skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Åttekanten skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Åttekanten skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Borge Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Borge Skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Childrens International School
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rømskog Skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Cicignon Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gasspedal animertLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Sandesundsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Aremark skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole97 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole96 deltakere: 8e, 8f, 8g, 8h
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole95 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole76 deltakere: 9e, 9f, 9g
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Sandbakken barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Kruseløkka ungdomsskole74 deltakere: 10a, 10b, 10c
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
  • 12:20 - 13:20
    Kruseløkka ungdomsskole82 deltakere: 10d, 10e, 10f
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Marker skole114 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    • Spilles i skolens gymsal.
    • Husk å blende, salen skal være helt mørk.
    • Vennligst
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Kirkeparken vg skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forestillingen gjennomføres i amfiet i skolens egen black box.
  • 12:30 - 13:40
    Kirkeparken vg skole40 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Forestillingen gjennomføres i amfiet i skolens egen black box.
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Glemmen vg skole102 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Elevene går til og fra spillestedet.
  • 12:30 - 13:40
    Glemmen vg skole102 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Elevene går til og fra spillestedet.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Tindlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    Greåker VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    Greåker VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Jelsnes Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:55
    Jelsnes Skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:55
    Jelsnes Skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Hurrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hurrød Skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Hurrød Skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Varteig skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Kjølberg Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kjølberg Skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kjølberg Skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:10
    St. Olav vg. skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
  • 12:30 - 13:40
    St. Olav vg. skole70 deltakere: VG1, VG2, VG3
    • Produksjonen vises i amfiet, Black box K60 på Kråkerøy. 
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Der barn soverVisuell kunst
  • Varighet: 70 minutter
  • Fredag 3. april. 2020
  • Varteig skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 3. april. 2020
  • Lunde Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lunde Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:05
    Lunde Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Moen skole 121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Moen skole 96 deltakere: 5. trinn, 6a, 6b, 7a, 7b
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Larkollen skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Rom skole 156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Rom skole 127 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Velkomstgruppa
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Ambjørnrød Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ambjørnrød Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Vang skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Karlshus Skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20
    Karlshus Skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Karlshus Skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Rød Skole (Kråkerøy)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Hærland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Nylende Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nylende Skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Spetalen Skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kirkefjerdingen skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Steinerskolen i Fredrikstad
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10
    Svinndal Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Rød Skole (Onsøy)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rød Skole (Onsøy)127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15
    Rød Skole (Onsøy)127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Rød Skole (Onsøy)127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Våk Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:25
    Våk Skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kirkebygden Skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Kirkebygden Skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Rødsmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rødsmyra Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Rødsmyra Skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UFEST 2020Kunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: Sett av hele skoledagen
  • Fredag 24. april. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bytårnet skole79 deltakere: 10a, 10b, 10c
    Rygge Ungdomsskole381 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f

    Elevene busses til Parkteateret

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Mysen skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Mysen skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Tenor skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Kjære MariethaFilm
  • Varighet: 55 minutter
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Askim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Tomter skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05
    Tomter skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Hovin Skole171 deltakere: 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A
  • 11:40
    Hovin Skole165 deltakere: 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ramberg Skole399 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Melløs Skole361 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Knapstad barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Verket Barne- og ungdomsskole Skole320 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Svinndal Skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Våk Skole227 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Ringvoll skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Båstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bytårnet skole109 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Reier Skole259 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kirkebygden Skole220 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Krapfoss Skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Ekholt skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Båstad skole41 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Havnås Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Busses til Bådtad skole


Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Halmstad Barneskole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Halmstad Barneskole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Halmstad Barneskole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenKunstarter i samspill
  • Varighet: 40
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Parkteateret Moss/ Moss kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nøkkeland Skole205 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åvangen Skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bytårnet skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Refsnes Skole244 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Sagabakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Sagabakken skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Sagabakken skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Gressvik Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Slevik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Slevik Skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25
    Slevik Skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Kirkeng Skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:25
    Kirkeng Skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Borge Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05
    Årum Skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Vestbygda ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Os Skole (Rakkestad)104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Torsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Torsnes skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Torp Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Torp Skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Aremark skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Begby skole barne og ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Haugeåsen Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Trosvik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Trosvik Skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Trosvik Skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Rømskog Skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Refsnes Skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Refsnes Skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Råde Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Reier Skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Reier Skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Kråkerøy Ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Knapstad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Hvaler ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Ramberg Skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Strupe Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon