Østfold kulturutvikling
Postadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Besøksadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Telefon: 922 40 493 (Jose Leguina), 977 55 480 (Ole Jacob Evensen) • kontakt: Jose Leguina, Ole Jacob Evensen
• Nettsted: http://ostfold.ksys.no
Kontaktperson:
Produksjonsliste
Program
Østfold kulturutvikling
Viser 837 hendelser
Mandag 27. august. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Rømskog Skole
11:10 - 12:20
Rømskog Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Tirsdag 28. august. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Aremark skole
10:15 - 11:25
Aremark skole5. trinn, 6. trinn28 deltakere
12:00 - 13:10
Aremark skole7. trinn18 deltakere
Onsdag 29. august. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Havnås Skole
11:10 - 12:20
Havnås Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Torsdag 30. august. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
09:25 - 10:35
Os Skole (Rakkestad)5. trinn31 deltakere

Fordel eleven likt over visningene.

Fredag 31. august. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
09:25 - 10:35
Os Skole (Rakkestad)6. trinn22 deltakere
11:30 - 12:40
Os Skole (Rakkestad)7. trinn32 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: Mysen vg skole
09:00
Mysen vg skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Mandag 3. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Marker skole
09:00 - 10:10
Marker skole6a, 6b24 deltakere
11:30 - 12:40
Marker skole5a22 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Lunde Skole
09:15
Lunde Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn107 deltakere
10:15
Lunde Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn138 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole1a, 1b29 deltakere
11:40
Varteig skole2a, 2b32 deltakere
13:25
Varteig skole3a, 3b33 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Bytårnet skole
09:45 - 10:25
Bytårnet skole1. trinn, 2. trinn79 deltakere
11:00 - 11:40
Bytårnet skole3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Childrens International School
10:00
Childrens International School1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn177 deltakere
Mandag 3. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
11:25
Råkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere

Går til Gudeberg skole


11:25
Gudeberg Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn200 deltakere

Får besøk av Råkollen skole


Mandag 3. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Floren skole
13:00
Floren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Marker skole
09:00 - 10:10
Marker skole5b21 deltakere
11:30 - 12:40
Marker skole7a, 7b23 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Ambjørnrød Skole
09:00
Ambjørnrød Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
10:00
Ambjørnrød Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Krapfoss Skole
09:00 - 09:40
Krapfoss Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn117 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole4a22 deltakere
11:40
Varteig skole4b20 deltakere
13:25
Varteig skole5a, 5b36 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Hurrød Skole
10:00
Hurrød Skole1gul, 3blå, 5blå, 6gul, 7gul123 deltakere
11:30
Hurrød Skole2gul, 4blå, 6blå, 7blå96 deltakere
12:45
Hurrød Skole1blå, 2blå, 3gul, 4gul, 5gul137 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Åvangen Skole
12:30 - 13:10
Åvangen Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn111 deltakere
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
12:45
Cicignon Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn234 deltakere
Onsdag 5. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
09:15
Steinerskolen i Fredrikstad1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn121 deltakere
Onsdag 5. september. 2018
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: St. Olav vg. skole
09:45
St. Olav vg. skoleVG1, VG2, VG320 deltakere

Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Onsdag 5. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Trosvik Skole
09:45
Trosvik Skole1a, 1c, 2a, 2c, 3a, 3c, 4b, 4c, 5a, 5c, 6a, 6c, 7b270 deltakere
11:45
Trosvik Skole1b, 1d, 2b, 2d, 3b, 4a, 4d, 5b, 5d, 6b, 7a, 7c258 deltakere
Onsdag 5. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50 - 11:00
11:40 - 12:50
Onsdag 5. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Melløs Skole
09:50 - 10:30
Melløs Skole1. trinn, 2. trinn100 deltakere
11:15 - 11:55
Melløs Skole3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Onsdag 5. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Nylende Skole
12:35
Nylende Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: Glemmen vg skole
08:00
Glemmen vg skoleVG1, VG2, VG315 deltakere

Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Torsdag 6. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole2B19 deltakere
10:30
Borgen Barneskole3A19 deltakere
12:30
Borgen Barneskole3B19 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Årum Skole
09:15
Årum Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn130 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Manstad Skole
09:20
Manstad Skole1A, 1C, 2B, 3C, 5A, 7A125 deltakere
10:05
Manstad Skole1B, 2A, 2C, 4B, 5B, 6B134 deltakere
11:50
Manstad Skole3A, 3B, 4A, 4C, 6A, 7B140 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50 - 11:00
11:40 - 12:50
Torsdag 6. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Svinndal Skole
10:10 - 10:50
Svinndal Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Torp Skole
12:00
Torp Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn215 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kirkebygden Skole
12:55 - 13:35
Kirkebygden Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn134 deltakere
Fredag 7. september. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Hauge Skole
09:00
Hauge Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn89 deltakere
10:00
Hauge Skole2. trinn, 4. trinn, 7. trinn104 deltakere
Fredag 7. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole4A21 deltakere
10:30
Borgen Barneskole4B21 deltakere
Fredag 7. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50 - 11:00
11:40 - 12:50
Fredag 7. september. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Trara Skole
10:00
Trara Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn180 deltakere
11:45
Trara Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn180 deltakere
Fredag 7. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Våk Skole
10:10 - 10:50
Våk Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn119 deltakere
Mandag 10. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Grålum barneskole
09:00
Grålum barneskole1a22 deltakere
10:45
Grålum barneskole1b22 deltakere
12:45
Grålum barneskole1c22 deltakere
Mandag 10. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Hovin Skole
09:45 - 10:55
Hovin Skole5A22 deltakere
11:40 - 12:50
Hovin Skole5B24 deltakere
Mandag 10. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Hurrød Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Hurrød Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Mandag 10. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Refsnes Skole
11:30 - 12:10
Refsnes Skole1. trinn, 2. trinn64 deltakere
13:00 - 13:40
Refsnes Skole3. trinn, 4. trinn68 deltakere
Tirsdag 11. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Grålum barneskole
09:00
Grålum barneskole2a25 deltakere
10:45
Grålum barneskole2b25 deltakere
Tirsdag 11. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Hovin Skole
09:45 - 10:55
Hovin Skole6A25 deltakere
11:40 - 12:50
Hovin Skole6B24 deltakere
Tirsdag 11. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Lunde Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
6. trinn, 7. trinn41 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

11:30 - 12:30
Lunde Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:00
6. trinn, 7. trinn41 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Tirsdag 11. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Reier Skole
11:30 - 12:10
Reier Skole1. trinn, 2. trinn78 deltakere
13:20 - 14:00
Reier Skole3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Onsdag 12. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Grålum barneskole
09:00
Grålum barneskole3a25 deltakere
10:45
Grålum barneskole3b25 deltakere
12:45
Grålum barneskole4a25 deltakere
Onsdag 12. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Hovin Skole
09:45 - 10:55
Hovin Skole7A22 deltakere
11:40 - 12:50
Hovin Skole7B22 deltakere
Onsdag 12. september. 2018
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: Østerbo vgs
10:00
Østerbo vgsVG1, VG2, VG316 deltakere

Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Onsdag 12. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Rød Skole (Kråkerøy)
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Rød Skole (Kråkerøy)
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Onsdag 12. september. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
10:30 - 11:10
Verket Barne- og ungdomsskole Skole1A, 1B, 2A, 2B88 deltakere
12:00 - 12:40
Verket Barne- og ungdomsskole Skole3A, 3B, 3C, 4A, 4B94 deltakere
Torsdag 13. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Grålum barneskole
09:00
Grålum barneskole4b25 deltakere
10:45
Grålum barneskole4c26 deltakere
12:45
Grålum barneskole2c25 deltakere
Torsdag 13. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Spydeberg Skole
09:00 - 10:10
Spydeberg Skole5. trinn25 deltakere
11:30 - 12:40
Spydeberg Skole6. trinn19 deltakere
Torsdag 13. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Rekustad Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Rekustad Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Fredag 14. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Jelsnes Skole
09:45
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Fredag 14. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Spydeberg Skole
10:00 - 11:10
Spydeberg Skole7. trinn29 deltakere
Fredag 14. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
19:00 - 20:00
Mandag 17. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Kirkeng Skole
09:00 - 10:10
Kirkeng Skole5. trinn22 deltakere
11:25 - 12:35
Kirkeng Skole6. trinn21 deltakere
Mandag 17. september. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Knapstad barneskole
Buss: Tur kl. 08:15, retur kl. 11:45
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Svinndal Skole
Buss: Tur kl. 08:20, retur kl. 11:40
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere

Elevene hentes med buss kl. 0815 fra Knapstad og kl. 08:20 fra Svinndal og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:45.

11:30 - 13:30
Kirkebygden Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Ringvoll skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1100 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Mandag 17. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Manstad Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Manstad Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Mandag 17. september. 2018
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Alvimhaugen skole
11:00 - 12:00
Alvimhaugen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Tirsdag 18. september. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Larkollen skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn52 deltakere
Vang skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0830 og kjøres tilbake straks etter visningen. Dette er en fransk film med norsk tekst. Tilbake på skolen ca. 11:30.

11:30 - 13:30
Tomter skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 14:15
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1045 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:15.

Tirsdag 18. september. 2018
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hornnes skole
09:30 - 10:30
Hornnes skole5. trinn, 6. trinn97 deltakere
11:00 - 12:00
Hornnes skole7. trinn58 deltakere
Tirsdag 18. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Rød Skole (Onsøy)
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn43 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Rød Skole (Onsøy)
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
6. trinn60 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Tirsdag 18. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Kirkeng Skole
11:25 - 12:35
Kirkeng Skole7. trinn19 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Bytårnet skole5. trinn, 7. trinn66 deltakere

Går til Moss kino.

11:30 - 13:30
Krapfoss Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Gressvik Ungdomskole
09:00
Gressvik Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset.

09:00
Vestbygda ungdomsskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Vestbygda tar seg til Gressvik, hvor kurset skal foregå.

Onsdag 19. september. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole1A19 deltakere
10:30
Borgen Barneskole1B19 deltakere
12:30
Borgen Barneskole2A19 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30 - 10:40
Skjønhaug Skole5. trinn18 deltakere

Fordel eleven likt over visningene.

11:15 - 12:25
Skjønhaug Skole5. trinn18 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Rød Skole (Onsøy)
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
7. trinn62 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Onsdag 19. september. 2018
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Tindlund barneskole
10:10 - 11:10
Tindlund barneskole5a, 5b, 6a79 deltakere
11:45 - 12:45
Tindlund barneskole6b, 6c, 7a, 7b93 deltakere
Torsdag 20. september. 2018
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
08:20
Kvernhuset Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Kvernhuset tar seg til Kråkerøy, hvor kurset skal foregår.

08:20
Cicignon Barne- og Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Cicignon tar seg til Kråkerøy, hvor kurset skal foregå.

08:20
Kråkerøy Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset.

Torsdag 20. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30 - 10:40
Skjønhaug Skole7. trinn16 deltakere

Fordel eleven likt over visningene.

11:15 - 12:25
Skjønhaug Skole7. trinn16 deltakere
Torsdag 20. september. 2018
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kurland barneskole
10:15 - 11:15
Kurland barneskole5a, 5b, 5c, 6a83 deltakere
11:45 - 12:45
Kurland barneskole6b, 6c, 7a, 7b, 7c114 deltakere
Fredag 21. september. 2018
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
08:30
Haugeåsen Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset.

08:30
Steinerskolen i Fredrikstad deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Steinerskolen tar seg til Haugåsen, hvor kurset skal foregå.

Fredag 21. september. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:15 - 11:15
Ekholt skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn122 deltakere

Elevene blir hentet med buss som skal stå klar før kl. 09:00. Kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Halmstad Barneskole
Buss: Tur kl. 11:05, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn122 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1105 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Fredag 21. september. 2018
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Lande barneskole
10:15 - 11:15
Lande barneskole5a, 5b, 5c, 6a, 6b114 deltakere
11:50 - 12:50
Lande barneskole6c, 7a, 7b, 7c88 deltakere
Fredag 21. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
11:15 - 12:25
Skjønhaug Skole6. trinn17 deltakere
Mandag 24. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Bergenhus Skole
09:15 - 10:25
Bergenhus Skole5. trinn26 deltakere

Fordel eleven likt over visningene.

11:30 - 12:40
Bergenhus Skole5. trinn26 deltakere
Tirsdag 25. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Bergenhus Skole
09:15 - 10:25
Bergenhus Skole7. trinn22 deltakere
11:30 - 12:40
Bergenhus Skole7. trinn22 deltakere
Tirsdag 25. september. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 40
Spillested: Sarpsborg Scene
10:00 - 10:50
Grålum barneskole5. trinn, 6. trinn112 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

10:00 - 10:50
Varteig skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

10:00 - 10:50
Alvimhaugen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Jelsnes Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Hannestad skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn128 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Borgen Barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn137 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

Tirsdag 25. september. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15
11:30
12:20
Kruseløkka ungdomsskole10b, 10f, 10g81 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.


12:20
Onsdag 26. september. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
10:15
11:30
12:20
13:15
Kruseløkka ungdomsskole10a, 10c, 10d, 10e107 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Onsdag 26. september. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 40
Spillested: Sarpsborg Scene
10:00 - 10:50
Hafslundsøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

10:00 - 10:50
Hafslund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn167 deltakere

Elevene går/sykler til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Kurland barneskole5. trinn, 6. trinn131 deltakere

Elevene går/sykler til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Hornnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn155 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

Onsdag 26. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Bergenhus Skole
11:30 - 12:40
Bergenhus Skole6. trinn28 deltakere
Torsdag 27. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 70 minutter
Spillested: Båstad skole
09:30 - 10:40
Båstad skole5. trinn, 6. trinn34 deltakere
11:05 - 12:15
Båstad skole5. trinn, 7. trinn34 deltakere
Torsdag 27. september. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 40
Spillested: Sarpsborg Scene
10:00 - 10:50
Sandbakken barne og ungdomsskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn133 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

10:00 - 10:50
Lande barneskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn224 deltakere

Elevene går/sykler til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Tindlund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn172 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg scene

11:30 - 12:20
Sandesundsveien skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere

Elevene går til Sarpsborg scene

Torsdag 27. september. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:15
Strupe Ungdomsskole10d32 deltakere
11:45
Strupe Ungdomsskole10e31 deltakere
12:30
Strupe Ungdomsskole10d, 10e63 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Fredag 28. september. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Strupe Ungdomsskole
09:15
Strupe Ungdomsskole10a30 deltakere
10:15
Strupe Ungdomsskole10b33 deltakere
11:45
Strupe Ungdomsskole10c31 deltakere
12:30
Strupe Ungdomsskole10a, 10b, 10c94 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Mandag 8. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Trømborg skole
kl ?
Trømborg skole4. trinn20 deltakere
Mandag 8. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tenor skole
kl ?
Tenor skole4. trinn16 deltakere
Mandag 8. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:00 - 11:00
Nøkleby Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5a22 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:00 - 13:00
Nøkleby Skole
Buss: Tur kl. 10:30, retur kl. 13:30
5b22 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Mandag 8. oktober. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Ramberg Skole
Buss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0840 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Ramberg Skole
Buss: Tur kl. 11:10, retur kl. 13:50
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca k 1110 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 13:50.

Mandag 8. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole6. trinn22 deltakere
09:45
Askimbyen skole5. trinn21 deltakere
09:45
Askimbyen skole5. trinn21 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:35
Askimbyen skole7. trinn24 deltakere
11:35
Askimbyen skole7. trinn24 deltakere
11:35
Askimbyen skole6. trinn22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 8. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Alvimhaugen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Jelsnes Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Hornnes skole6. trinn, 7. trinn100 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Mandag 8. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
12:20
Sandbakken barne og ungdomsskole10a, 10b46 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Mandag 8. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole8a28 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole8b29 deltakere
Mandag 8. oktober. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Slevik Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Råkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Skolen tar elevene selv til Gamlebyen Kulturhus.

12:00 - 13:00
Slevik Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Tirsdag 9. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Marker skole
kl ?
Marker skole4. trinn22 deltakere
kl ?
Marker skole4. trinn22 deltakere
Tirsdag 9. oktober. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Nøkkeland Skole
Buss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0840 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Refsnes Skole
Buss: Tur kl. 11:10, retur kl. 13:50
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1110 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 13:50.

Tirsdag 9. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Nøkleby Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5c21 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:30 - 13:30
Childrens International School
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn19 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Tirsdag 9. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Grøtvedt skole
09:45
Grøtvedt skole6a12 deltakere
09:45
Grøtvedt skole5b19 deltakere
09:45
Grøtvedt skole5a19 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:30
Grøtvedt skole7a21 deltakere
11:30
Grøtvedt skole7b22 deltakere
11:30
Grøtvedt skole6b13 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 9. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole8a27 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole8b22 deltakere
Tirsdag 9. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Borgen Barneskole7. trinn41 deltakere
Hornnes skole5. trinn55 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Borgen Barneskole5. trinn, 6. trinn96 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Tirsdag 9. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
12:20
Sandbakken barne og ungdomsskole10a, 10b46 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Tirsdag 9. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole8c26 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole8d27 deltakere
Tirsdag 9. oktober. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Steinerskolen i Fredrikstad
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Nylende Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Hauge Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
5. trinn34 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Onsdag 10. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Bergenhus Skole
09:00
Bergenhus Skole4. trinn18 deltakere
11:30
Bergenhus Skole4. trinn18 deltakere
Onsdag 10. oktober. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere

Går til Moss kino.

11:30 - 13:30
Bytårnet skole6. trinn43 deltakere
Verket Barne- og ungdomsskole Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere

Går til Moss kino.

Onsdag 10. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole10a20 deltakere
10:25
Varteig skole10b21 deltakere
11:40
Varteig skole10c21 deltakere
12:15
Varteig skole10a, 10b, 10c62 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Onsdag 10. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Begby skole barne og ungdomskole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5a21 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:30 - 13:30
Begby skole barne og ungdomskole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5b22 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Onsdag 10. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole6a20 deltakere
09:45
Korsgård skole5b21 deltakere
09:45
Korsgård skole5a21 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 


11:30
Korsgård skole7b26 deltakere
11:30
Korsgård skole7a26 deltakere
11:30
Korsgård skole6b18 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 10. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole8c22 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole8d22 deltakere
Onsdag 10. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Grålum barneskole5a, 6b, 6c, 7b88 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Grålum barneskole5b, 6a, 7a, 7c88 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Onsdag 10. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole8e27 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole8f27 deltakere
Onsdag 10. oktober. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Hauge Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
6. trinn, 7. trinn65 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Rødsmyra Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
7a, 7b45 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Torsdag 11. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
kl ?
Os Skole (Rakkestad)4. trinn34 deltakere
Torsdag 11. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kirkeng Skole
kl ?
Kirkeng Skole4. trinn13 deltakere
Torsdag 11. oktober. 2018
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Borge Ungdomsskole
08:25
Borge Ungdomsskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset.

08:25
Begby skole barne og ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Begby tar seg til Borge, hvor kurset skal foregå.

Torsdag 11. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:00 - 11:00
Kjølberg Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5a24 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:00 - 13:00
Kjølberg Skole
Buss: Tur kl. 10:30, retur kl. 13:30
5b24 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Torsdag 11. oktober. 2018
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Buen barne- og ungdomsskole
Buss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Åvangen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0840 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Reier Skole
Buss: Tur kl. 11:10, retur kl. 13:50
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1110 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 13:50.

Torsdag 11. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole10a28 deltakere
10:30
Hafslund ungdomsskole10b29 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole10a, 10b57 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Torsdag 11. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Hafslund barneskole5a, 6a, 7b72 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Hafslund barneskole5b, 6b, 7a, 7c95 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Torsdag 11. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole9h28 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole9a28 deltakere
Torsdag 11. oktober. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Gamlebyen kulturhus
10:00 - 11:00
Lunde Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5. trinn28 deltakere
Rødsmyra Skole
Buss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:30
5a, 5b41 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

12:00 - 13:00
Rødsmyra Skole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:30
6a, 6b49 deltakere

Elevene busses til Gamlebyen Kulturhus

Fredag 12. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Vestgård Skole
kl ?
Vestgård Skole4. trinn26 deltakere
kl ?
Vestgård Skole4. trinn26 deltakere
Fredag 12. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Cicignon Barne- og Ungdomskole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5. trinn24 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:30 - 13:30
Cicignon Barne- og Ungdomskole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn24 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Fredag 12. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Hafslundsøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Hannestad skole5a, 5b, 6a, 6b89 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Fredag 12. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole9b25 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole9c29 deltakere
Fredag 12. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:30
Tindlund ungdomsskole10c25 deltakere
11:30
Tindlund ungdomsskole10d25 deltakere
12:30
Tindlund ungdomsskole10c, 10d50 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Mandag 15. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
09:00
Knapstad barneskole6. trinn12 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 15. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Hannestad skole7a, 7b46 deltakere
Kurland barneskole6a, 6b, 6c73 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Kurland barneskole5a, 5b, 5c, 7a, 7b, 7c124 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Mandag 15. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Knapstad ungdomsskole
10:00 - 11:10
Knapstad ungdomsskole8a22 deltakere
12:00 - 13:10
Knapstad ungdomsskole8b22 deltakere
Mandag 15. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole10d29 deltakere
10:15
Grålum ungdomskole10b30 deltakere
11:30
Grålum ungdomskole10a30 deltakere
11:30
Grålum ungdomskole10c29 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole10a, 10b, 10c, 10d118 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.



Mandag 15. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Rømskog Skole
11:00
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere

Inkludert verksted samme dag. Including workshop same day.

Tirsdag 16. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Ringvoll skole
09:00
Ringvoll skole6. trinn7 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 16. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
09:25
Rødsberg Ungdomsskole10a30 deltakere
10:20
Rødsberg Ungdomsskole10c30 deltakere
11:30
Rødsberg Ungdomsskole10d30 deltakere
12:20
Rødsberg Ungdomsskole10b30 deltakere
13:15
Rødsberg Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d120 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Tirsdag 16. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hvaler ungdomsskole
09:30 - 10:10
Hvaler ungdomsskole8. trinn, 9. trinn99 deltakere
10:30 - 11:10
Hvaler ungdomsskole10. trinn51 deltakere
Tirsdag 16. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Lande barneskole5b, 6a, 6c, 7b, 7c109 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Lande barneskole5a, 5c, 6b, 7a93 deltakere
Sandbakken barne og ungdomsskole6a, 6b34 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Tirsdag 16. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:00
Hærland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Kirkefjerdingen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Tenor skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere
Trømborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn84 deltakere
12:00
Marker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn172 deltakere
Tirsdag 16. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Knapstad ungdomsskole
10:00 - 11:10
Knapstad ungdomsskole8c23 deltakere
12:00 - 13:10
Knapstad ungdomsskole9a22 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:00 - 11:00
Torp Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5. trinn18 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:00 - 13:00
Torp Skole
Buss: Tur kl. 10:30, retur kl. 13:30
5. trinn18 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Onsdag 17. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Tomter skole
09:00
Tomter skole6. trinn26 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 17. oktober. 2018
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Childrens International School
09:00
Gudeberg Barne- og Ungdomskole deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset. Gudeberg tar seg til CIS, hvor kurset skal foregå.

09:00
Childrens International School deltakere

Skolen velger selv maks 5 elever som skal være med på kurset.

Onsdag 17. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Risum Ungdomsskole
09:20
Risum Ungdomsskole10d25 deltakere
10:15
Risum Ungdomsskole10a25 deltakere
11:30
Risum Ungdomsskole10b25 deltakere
12:25
Risum Ungdomsskole10c25 deltakere
13:15
Risum Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d100 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.


Onsdag 17. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Sandbakken barne og ungdomsskole5a, 5b, 7a, 7b101 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Varteig skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Onsdag 17. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:00
Mysen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn260 deltakere
12:00
Vestgård Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn211 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Knapstad ungdomsskole
10:00 - 11:10
Knapstad ungdomsskole9b22 deltakere
12:00 - 13:10
Knapstad ungdomsskole9c23 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
09:00
Buen barne- og ungdomsskole 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Torsdag 18. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Ambjørnrød Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5a25 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:30 - 13:30
Borge Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn20 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Torsdag 18. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Knapstad ungdomsskole
09:30 - 10:40
Knapstad ungdomsskole10a22 deltakere
11:10 - 12:20
Knapstad ungdomsskole10b22 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Sandesundsveien skole5b, 6a, 6c, 7b, Språksenteret92 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Sandesundsveien skole5a, 5c, 6b, 7a, 7c98 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Torsdag 18. oktober. 2018
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: Malakoff vg skole
10:00
Malakoff vg skoleVG1, VG2, VG310 deltakere

Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Torsdag 18. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Rakkestad Kulturhus
10:00
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn176 deltakere
12:00
Kirkeng Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:30
Tindlund ungdomsskole10a25 deltakere
11:30
Tindlund ungdomsskole10b25 deltakere
12:30
Tindlund ungdomsskole10a, 10b50 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Torsdag 18. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Childrens International School
10:30 - 11:10
Childrens International School10. trinn, 8. trinn, 9. trinn66 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00
Ekholt skole6. trinn18 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 19. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Ambjørnrød Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5b26 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Fredag 19. oktober. 2018
Kulturarv, Scenekunst • Varighet: 20 minutter forestilling med påfølgende 45 minutter samtale - se turnéplan
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole10d33 deltakere
10:30
Hafslund ungdomsskole10c31 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole10c, 10d64 deltakere

Alle samler seg til felles samtale etter siste forestilling for dagen.

Fredag 19. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box K60
10:00 - 11:00
Tindlund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

12:00 - 13:00
Tindlund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere

Elevene busses til Scene K60 Fredrikstad

Fredag 19. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Rakkestad Kulturhus
10:00
Os Skole (Rakkestad)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn136 deltakere
12:00
Aremark skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn70 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Knapstad ungdomsskole
10:00 - 11:10
Knapstad ungdomsskole10c23 deltakere
Mandag 22. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hovin Skole
kl ?
Hovin Skole4. trinn23 deltakere
kl ?
Hovin Skole4. trinn23 deltakere
Mandag 22. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00
Ekholt skole6. trinn18 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 22. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Torsnes skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5. trinn23 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:30 - 13:30
Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn27 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Mandag 22. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole5a20 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 22. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole8a21 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole8b22 deltakere
Mandag 22. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Borge Ungdomsskole
10:15 - 10:55
Borge Ungdomsskole8A, 8B, 8C81 deltakere
12:25 - 13:05
Borge Ungdomsskole8D, 8E, 8F79 deltakere
Tirsdag 23. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spydeberg Skole
kl ?
Spydeberg Skole4. trinn24 deltakere
Tirsdag 23. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00
Halmstad Barneskole6. trinn23 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket. 6. trinn (47 elever) fordeles på de to dagene.

Tirsdag 23. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5b23 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Tirsdag 23. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole7a21 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 23. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole8c23 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole8d23 deltakere
Tirsdag 23. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Borge Ungdomsskole
10:15 - 10:55
Borge Ungdomsskole9A, 9B, 9C61 deltakere
12:25 - 13:05
Borge Ungdomsskole9D, 9E, 9F58 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Askimbyen skole
kl ?
Askimbyen skole4. trinn24 deltakere
kl ?
Askimbyen skole4. trinn24 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Folkvang Skole
09:00 - 11:30
Folkvang Skole deltakere

Kari Hammervold (30)
kari.hammervoll@haldenskole.no 

Onsdag 24. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole9a21 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole9b22 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Borge Ungdomsskole
10:15 - 10:55
Borge Ungdomsskole10A, 10B, 10C67 deltakere
12:25 - 13:05
Borge Ungdomsskole10D, 10E, 10F62 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grøtvedt skole
kl ?
Grøtvedt skole4. trinn19 deltakere
kl ?
Grøtvedt skole4. trinn19 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Hjortsberg skole
09:00 - 11:30
Hjortsberg skole deltakere

Øyvind Malkenes (30)
oyvind.malkenes@haldenskole.no

Torsdag 25. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00
Halmstad Barneskole6. trinn23 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket. 6. trinn (47 elever) fordeles på de to dagene.

Torsdag 25. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Råkollen skole5. trinn4 deltakere
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5a17 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen. Råkollen kommer seg til Borgarsyssel, buss er ikke satt opp.

11:30 - 13:30
Sagabakken skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn30 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Torsdag 25. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole9c23 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole9d23 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
10:45 - 11:25
Cicignon Barne- og Ungdomskole8. trinn89 deltakere
12:45 - 13:25
Cicignon Barne- og Ungdomskole9. trinn89 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Korsgård skole
kl ?
Korsgård skole4. trinn24 deltakere
kl ?
Korsgård skole4. trinn24 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Hannestad skole
09:00 - 11:30
Hannestad skole deltakere

Mina Frøid (30)
mifr@sarpsborg.com 
David Holt (30)
dho@sarpsborg.com

Fredag 26. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:00 - 11:00
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5d20 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

11:00 - 13:00
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 10:30, retur kl. 13:30
5c25 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Fredag 26. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Vang skole
09:00
Vang skole6. trinn21 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 26. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole10a21 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole10b22 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
10:45 - 11:25
Cicignon Barne- og Ungdomskole10. trinn88 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
14:00 - 14:40
Steinerskolen i Fredrikstad10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Rom skole
kl ?
Rom skole 4. trinn33 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Moen skole
kl ?
Moen skole 4. trinn24 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 11:30
Mandag 29. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:00
Øreåsen Barneskole 6. trinn28 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 29. oktober. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Nøkleby Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn77 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Nøkleby Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
4. trinn83 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Mandag 29. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bergenhus Skole
09:15
Bergenhus Skole5. trinn17 deltakere
09:15
Bergenhus Skole5. trinn17 deltakere
09:15
Bergenhus Skole5. trinn17 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:30
Bergenhus Skole7. trinn22 deltakere
11:30
Bergenhus Skole7. trinn22 deltakere
11:30
Bergenhus Skole6. trinn28 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 29. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lande barneskole
09:15
Lande barneskole1a24 deltakere
10:15
Lande barneskole1b24 deltakere
11:50
Lande barneskole1c25 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Trara Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5a, 5c22 deltakere

Fordel 5c likt på begge besøkene.
​​​​​​​Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Busstider kommer snart.

11:30 - 13:30
Trara Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5b, 5c24 deltakere

Fordel 5c likt på begge besøkene.
​​​​​​​Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Busstider kommer snart.

Mandag 29. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Råde Ungdomsskole10c23 deltakere
12:00 - 13:10
Råde Ungdomsskole10d23 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Rekustad Skole
10:05
Rekustad Skole1a, 2a, 3b, 4a, 5a, 6a, 7a134 deltakere
11:30
Rekustad Skole1b, 2b, 3a, 4b, 5b, 6b, 7b133 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Grålum barneskole
10:45
Grålum barneskole1a, 1c, 2b, 3a, 4a, 4c145 deltakere
11:45
Grålum barneskole1b, 2a, 2c, 3b, 4b122 deltakere
Mandag 29. oktober. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Glemmen vg skoleVG1, VG2, VG3145 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Havnås Skole
kl ?
Havnås Skole4. trinn10 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Båstad skole
kl ?
Båstad skole4. trinn20 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Åttekanten skole
08:45
Åttekanten skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Hafslund barneskole
09:00 - 11:30
Tirsdag 30. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:00
Øreåsen Barneskole 6. trinn28 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 30. oktober. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Borge Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn55 deltakere
Gudeberg Barne- og Ungdomskole3. trinn, 4. trinn53 deltakere

Elevene ved Borge busses til Fredrikstad Kino.
​​​​​​​Gudeberg går selv til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Begby skole barne og ungdomskole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn89 deltakere
Torsnes skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn37 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Tirsdag 30. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kirkeng Skole
09:10
Kirkeng Skole7. trinn19 deltakere
09:10
Kirkeng Skole6. trinn21 deltakere
09:10
Kirkeng Skole5. trinn22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 30. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lande barneskole
09:15
Lande barneskole2a24 deltakere
10:15
Lande barneskole2b24 deltakere
11:50
Lande barneskole2c25 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: 2,5 klokketimer
Spillested: Borgarsyssel museum - Østfold museene
09:30 - 11:30
Årum Skole
Buss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:00
5. trinn22 deltakere

Busses til Borgarsyssel Museum i Sarpsborg. Hentes på skolen (se busskollone), "tur" er når de drar fra skolen, "retur" er når bussen er tilbake på skolen.

Tirsdag 30. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:10
Buen barne- og ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Borgen Barneskole
10:30
Borgen Barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn156 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Rød Skole (Kråkerøy)
12:10
Rød Skole (Kråkerøy)2. trinn, 4. trinn, 6. trinn120 deltakere
13:10
Rød Skole (Kråkerøy)1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn151 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hannestad skole
12:30
Hannestad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn169 deltakere
Tirsdag 30. oktober. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Glemmen vg skoleVG1, VG2, VG3145 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
kl ?
Skjønhaug Skole4. trinn14 deltakere
kl ?
Skjønhaug Skole4. trinn14 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Hurrød Skole
09:00 - 11:30
Hurrød Skole deltakere

Kathrine Tokle (30)
kattok@fredrikstad.kommune.no 

Onsdag 31. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
09:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole6. trinn25 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 31. oktober. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Lunde Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn77 deltakere
Nylende Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn18 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Childrens International School
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn57 deltakere
Hauge Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Råkollen skole3. trinn, 4. trinn9 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Onsdag 31. oktober. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
09:15
Rød Skole (Onsøy)1. trinn, 3. trinn101 deltakere
10:15
Rød Skole (Onsøy)2. trinn, 4. trinn120 deltakere
11:30
Rød Skole (Onsøy)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn165 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lande barneskole
09:15
Lande barneskole3a24 deltakere
10:15
Lande barneskole3b24 deltakere
11:50
Lande barneskole3c25 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
09:25
Os Skole (Rakkestad)6. trinn22 deltakere
09:25
Os Skole (Rakkestad)5. trinn16 deltakere
09:25
Os Skole (Rakkestad)5. trinn16 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:30
Os Skole (Rakkestad)7. trinn16 deltakere
11:30
Os Skole (Rakkestad)7. trinn16 deltakere

To formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 31. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Kirkebygden Skole
10:00 - 11:10
Kirkebygden Skole8a23 deltakere
12:00 - 13:10
Kirkebygden Skole8b23 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Navestad/Hafslund skole
10:10
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere

Elevene busses til Hafslund skole

Onsdag 31. oktober. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hafslund barneskole
10:10
Hafslund barneskole1a, 2a, 3a48 deltakere
11:45
Hafslund barneskole1b, 2b, 3b, 4a, 4b101 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kirkefjerdingen skole
kl ?
Kirkefjerdingen skole4. trinn17 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hærland skole
kl ?
Hærland skole4. trinn7 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Nøkleby Skole
09:00 - 11:30
Nøkleby Skole deltakere

Kjersti Jonsson (15)
kjeh@fredrikstad.kommune.no

Torsdag 1. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
09:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole6. trinn25 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Torsdag 1. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lande barneskole
09:15
Lande barneskole4d21 deltakere
10:15
Lande barneskole4a21 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ullerøy skole
10:00
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere

Busses til Hornes skole

Torsdag 1. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hornnes skole
10:00
Hornnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn128 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Kirkebygden Skole
10:00 - 11:10
Kirkebygden Skole8c23 deltakere
12:00 - 13:10
Kirkebygden Skole9a23 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Rødsmyra Skole
10:15
Rødsmyra Skole1a, 2a, 3a, 4b, 5b, 6b, 7b149 deltakere
11:25
Rødsmyra Skole1b, 2b, 3b, 4a, 5a, 6a, 7a150 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
12:20
Sandbakken barne og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn179 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Borg vg skoleVG1, VG2, VG375 deltakere

Borg vgs. har byttet dag fra 6. nov. til 1. nov. etter ønske fra Borg.

Fredag 2. november. 2018
Annet • Varighet: 90 minutter
Spillested: Mysen skole
kl ?
Mysen skole4. trinn34 deltakere
kl ?
Mysen skole4. trinn34 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Musikk • Varighet: ca 45 min
Spillested: Slevik Skole
09:00
Slevik Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn90 deltakere
10:00
Slevik Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn65 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Annet • Varighet: 150 min
Spillested: Karlshus Skole
09:00 - 11:30
Karlshus Skole deltakere
Fredag 2. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Åvangen Skole
09:00
Åvangen Skole6. trinn30 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 2. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lande barneskole
09:15
Lande barneskole4b23 deltakere
10:15
Lande barneskole4c21 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole1a, 2c, 3b, 3d84 deltakere
10:15
Kurland barneskole1b, 1c, 3c, 4b89 deltakere
11:45
Kurland barneskole2a, 2b, 3a, 4a, 4c114 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Kirkebygden Skole
10:00 - 11:10
Kirkebygden Skole9b23 deltakere
12:00 - 13:10
Kirkebygden Skole9c23 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ekholt skole
12:00 - 12:45
Ekholt skole6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Greåker VGSVG1, VG2, VG3145 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Spetalen Skole
09:00
Spetalen Skole6. trinn22 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 5. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Rød Skole (Kråkerøy)
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn86 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Hurrød Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn110 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Mandag 5. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Jelsnes Skole
09:45
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Askim kulturhus
10:00
Askimbyen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn171 deltakere
12:00
Grøtvedt skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn152 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Kirkebygden Skole
10:00 - 11:10
Kirkebygden Skole10a, 10c30 deltakere

Fordel 10c på begge besøkene. Det finnes kun utstyr til 30.

12:00 - 13:10
Kirkebygden Skole10b, 10c30 deltakere

Fordel 10c på begge besøkene. Det finnes kun utstyr til 30.

Mandag 5. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Manstad Skole
10:10 - 11:00
Manstad Skole1A, 1B35 deltakere
11:50 - 12:40
Manstad Skole1C, 2B38 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ekholt skole
10:45 - 11:30
Ekholt skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn125 deltakere
12:00 - 12:45
Ekholt skole4. trinn, 5. trinn86 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Alvimhaugen skole
12:00
Alvimhaugen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Mandag 5. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Kalnes vg skoleVG1, VG2, VG3105 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Svinndal Skole
09:00
Svinndal Skole6. trinn16 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 6. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Kjølberg Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn82 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Cicignon Barne- og Ungdomskole3. trinn, 4. trinn78 deltakere

Elevene går selv til Fredrikstad Kino.

Tirsdag 6. november. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Askim kulturhus
10:00
Korsgård skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn181 deltakere
12:00
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn116 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
10:00 - 10:40
12:15 - 12:55
Begby skole barne og ungdomskole10a, 10b, 9a, 9b90 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole9e26 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole9f26 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Manstad Skole
10:10 - 11:00
Manstad Skole2A, 2C42 deltakere
11:50 - 12:40
Manstad Skole3A, 3B43 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sandesundsveien skole
10:15
Sandesundsveien skole1a, 1c, 2b, 3a, 3c, 4b127 deltakere
12:15
Sandesundsveien skole1b, 2a, 2c, 3b, 4a, 4c123 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Knapstad barneskole
11:30 - 12:15
Knapstad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn101 deltakere
13:00 - 13:45
Knapstad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Tirsdag 6. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
Skjeberg FolkehøgskoleVG1, VG2, VG370 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Våk Skole
09:00
Våk Skole6. trinn23 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 7. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Sagabakken skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Steinerskolen i Fredrikstad
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn30 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Onsdag 7. november. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Askim kulturhus
10:00
Rom skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn150 deltakere
12:00
Hovin Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn177 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole9g28 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole10a18 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Tindlund barneskole
10:10
Tindlund barneskole1a, 2b, 3a, 3c, 4b109 deltakere
11:25
Tindlund barneskole1b, 2a, 3b, 4a, 4c115 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Manstad Skole
10:10 - 11:00
Manstad Skole3C, 4C46 deltakere
11:50 - 12:40
Manstad Skole4A, 4B43 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
10:25 - 11:05
Gressvik Ungdomskole8a, 8b, 8c63 deltakere
12:25 - 13:05
Gressvik Ungdomskole8d, 8e, 8f66 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Tomter skole
11:05 - 11:50
Tomter skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
12:30 - 13:15
Tomter skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: St. Croix-huset
13:00 - 14:00
St. Olav vg. skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Bytårnet skole
09:00
Bytårnet skole6. trinn22 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Torsdag 8. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Ambjørnrød Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn93 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Slevik Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Torp Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
3. trinn, 4. trinn67 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Torsdag 8. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hafslundsøy skole
09:15
Hafslundsøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn141 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
09:15 - 10:05
Rød Skole (Onsøy)1. trinn58 deltakere
11:25 - 12:15
Rød Skole (Onsøy)2. trinn48 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Askim kulturhus
10:00
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn105 deltakere
12:00
Båstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Havnås Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole10b29 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole10c27 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
10:25 - 11:05
Gressvik Ungdomskole9a, 9b, 9c65 deltakere
12:25 - 13:05
Gressvik Ungdomskole9d, 9e43 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:15
Buen barne- og ungdomsskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Varteig skole
11:45
Varteig skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn136 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Bytårnet skole
09:00
Bytårnet skole6. trinn22 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 9. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Rekustad Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn81 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Fredag 9. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
09:15 - 10:05
Rød Skole (Onsøy)3. trinn43 deltakere
11:25 - 12:15
Rød Skole (Onsøy)4. trinn72 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Annet • Varighet: 50
Spillested: Askim kulturhus
10:00
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn130 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole10d26 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole10e28 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Lande barneskole
10:15
Lande barneskole1a, 1c, 2b, 3a, 3c, 4a, 4c164 deltakere
11:50
Lande barneskole1b, 2a, 2c, 3b, 4b, 4d141 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
10:25 - 11:05
Gressvik Ungdomskole10a, 10b, 10c51 deltakere
12:25 - 13:05
Gressvik Ungdomskole10d, 10e, 10f64 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ringvoll skole
11:45 - 12:30
Ringvoll skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Scenekunst, Musikk • Varighet: 90 minutter
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
13:00 - 14:00
Halden videregående skole VG1, VG2, VG3100 deltakere
Tirsdag 13. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Grålum barneskole
08:30
Grålum barneskole1a22 deltakere
11:30
Grålum barneskole3a25 deltakere
Tirsdag 13. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Moen skole
08:50
Moen skole 6a20 deltakere
08:50
Moen skole 5b13 deltakere
08:50
Moen skole 5a13 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:45
Moen skole 7b20 deltakere
11:45
Moen skole 7a23 deltakere
11:45
Moen skole 6b20 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 13. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Rødsmyra Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn82 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Tirsdag 13. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
10:00 - 10:40
Gudeberg Barne- og Ungdomskole8. trinn60 deltakere
Gudeberg Barne- og Ungdomskole9. trinn30 deltakere
Råkollen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn26 deltakere

Råkollen går til Gudeberg.

11:45 - 12:25
Gudeberg Barne- og Ungdomskole9. trinn30 deltakere
Gudeberg Barne- og Ungdomskole10. trinn76 deltakere
Tirsdag 13. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole10f28 deltakere

Mandag 12. november er planleggingsdag.

Tirsdag 13. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole1a, 2a, 2c, 3c, 4a, 5a, 5b, 6a, 7a197 deltakere
10:45
Nøkleby Skole1b, 1d, 3a, 3b, 3d, 4b, 6b, 7d161 deltakere
12:00
Nøkleby Skole1c, 2b, 4c, 4d, 5c, 6c, 6d, 7b, 7c193 deltakere
Tirsdag 13. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Halmstad Barneskole
12:00 - 12:45
Halmstad Barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn131 deltakere
13:15 - 14:00
Halmstad Barneskole4. trinn, 5. trinn, velkomstklasse84 deltakere
Tirsdag 13. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nylende Skole
12:15 - 13:05
Nylende Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Grålum barneskole
08:30
Grålum barneskole1b22 deltakere
11:30
Grålum barneskole3b25 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn64 deltakere
Årum Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn38 deltakere

Elevene ved Trosvik skole busses til Fredrikstad Kino.
Elevene ved Årum skole busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Trosvik Skole
Buss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:45
4. trinn80 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Onsdag 14. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Lunde Skole
09:10 - 10:00
Lunde Skole1. trinn, 2. trinn58 deltakere
10:30 - 11:20
Lunde Skole3. trinn43 deltakere
12:00 - 12:50
Lunde Skole4. trinn34 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Borge Skole
09:20
Borge Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn164 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Rom skole
09:45
Rom skole 6. trinn22 deltakere
09:45
Rom skole 5. trinn19 deltakere
09:45
Rom skole 5. trinn19 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:30
Rom skole 7. trinn12 deltakere
11:30
Rom skole 7. trinn12 deltakere
11:30
Rom skole 6. trinn22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 14. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 11:10
Rygge Ungdomsskole10g27 deltakere
12:00 - 13:10
Rygge Ungdomsskole9d28 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
10:10 - 10:50
Haugeåsen Ungdomskole8a, 8b, 8c72 deltakere
12:20 - 13:00
Haugeåsen Ungdomskole8d, 8e, 8f71 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Halmstad Barneskole
11:30 - 12:15
Halmstad Barneskole6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Torsnes skole
12:00
Torsnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Grålum barneskole
08:30
Grålum barneskole1c22 deltakere
11:30
Grålum barneskole2a25 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Havnås Skole
09:00
Havnås Skole7. trinn8 deltakere
09:00
Havnås Skole6. trinn8 deltakere
09:00
Havnås Skole5. trinn9 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Torsdag 15. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Kjølberg Skole
09:00
Kjølberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn133 deltakere

I Borgehallen

09:50
Kjølberg Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn165 deltakere

I Borgehallen

Torsdag 15. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 4
09:00 - 11:00
Floren skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Åttekanten skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn40 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Torsdag 15. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hurrød Skole
10:00 - 10:50
Hurrød Skole2blå, 2gul55 deltakere
11:30 - 12:20
Hurrød Skole3blå, 3gul55 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
10:10 - 10:50
Haugeåsen Ungdomskole9a, 9b, 9c72 deltakere
12:20 - 13:00
Haugeåsen Ungdomskole9d, 9e, 9f71 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Larkollen skole
10:45 - 11:30
Larkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
12:30 - 13:15
Larkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn52 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Sagabakken skole
12:25
Sagabakken skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn216 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Grålum barneskole
08:30
Grålum barneskole2b25 deltakere
11:30
Grålum barneskole2c25 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
09:00
Begby skole barne og ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
10:30
Begby skole barne og ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Manstad Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn132 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

Fredag 16. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hurrød Skole
10:00 - 10:50
Hurrød Skole4. trinn55 deltakere
11:30 - 12:20
Hurrød Skole1blå, 1gul55 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
10:10 - 10:50
Haugeåsen Ungdomskole10a, 10b, 10c72 deltakere
12:20 - 13:00
Haugeåsen Ungdomskole10d, 10e, 10f71 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Vang skole
10:40 - 11:25
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, Ressurssentret86 deltakere
11:55 - 12:40
Vang skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Mandag 19. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole1a16 deltakere
11:30
Hafslund barneskole3a16 deltakere
Mandag 19. november. 2018
Film • Varighet: ca. 120 minutter
Spillested: Fredrikstad Kino sal 3
09:00 - 11:00
Rød Skole (Onsøy)
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
3. trinn, 4. trinn115 deltakere

Elevene busses til Fredrikstad Kino.

11:15 - 13:15
Trara Skole3. trinn, 4. trinn113 deltakere

Elevene går selv til Fredrikstad Kino.

Mandag 19. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole8e26 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole9a25 deltakere
Mandag 19. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rekustad Skole
10:05 - 10:55
Rekustad Skole1a, 1b37 deltakere
11:30 - 12:20
Rekustad Skole2a, 2b37 deltakere
Mandag 19. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Øreåsen Barneskole
10:35 - 11:20
Øreåsen Barneskole 1. trinn, 2. trinn110 deltakere
12:00 - 12:45
Øreåsen Barneskole 3. trinn, 4. trinn, Basen100 deltakere
Tirsdag 20. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole2a16 deltakere
11:30
Hafslund barneskole3b17 deltakere
Tirsdag 20. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole9b27 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole9c29 deltakere
Tirsdag 20. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rekustad Skole
10:05 - 10:55
Rekustad Skole3a, 3b33 deltakere
11:30 - 12:20
Rekustad Skole4a, 4b48 deltakere
Tirsdag 20. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Øreåsen Barneskole
10:35 - 11:20
Øreåsen Barneskole 5. trinn, 6. trinn101 deltakere
12:00 - 12:45
Øreåsen Barneskole 7. trinn62 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole1b17 deltakere
11:30
Hafslund barneskole2b17 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole9d24 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole10a28 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Slevik Skole
10:00 - 10:50
Slevik Skole1. trinn, 2. trinn36 deltakere
11:25 - 12:15
Slevik Skole3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Karlshus Skole
11:00 - 11:45
Karlshus Skole1. trinn, 2. trinn115 deltakere
12:15 - 13:00
Karlshus Skole3. trinn, 4. trinn114 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hafslundsøy skole
08:30
Hafslundsøy skole1. trinn39 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole2. trinn22 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole10b29 deltakere
11:45
Hafslund ungdomsskole10c31 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rød Skole (Kråkerøy)
10:00 - 10:50
Rød Skole (Kråkerøy)1. trinn, 2. trinn62 deltakere
12:00 - 12:50
Rød Skole (Kråkerøy)3. trinn42 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Karlshus Skole
11:15 - 12:00
Karlshus Skole5. trinn, 6. trinn115 deltakere
12:30 - 13:15
Karlshus Skole7. trinn60 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hafslundsøy skole
08:30
Hafslundsøy skole3. trinn18 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole3. trinn18 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45
Hafslund ungdomsskole10d33 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rød Skole (Kråkerøy)
10:00 - 10:50
Rød Skole (Kråkerøy)4. trinn44 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Spetalen Skole
11:45 - 12:30
Spetalen Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn136 deltakere
13:00 - 13:45
Spetalen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 26. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole1a18 deltakere
10:45
Hannestad skole3a23 deltakere
Mandag 26. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole8a25 deltakere
11:40
Varteig skole8b27 deltakere
Mandag 26. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hauge Skole
10:00 - 10:50
Hauge Skole1. trinn28 deltakere
11:45 - 12:35
Hauge Skole2. trinn39 deltakere
Mandag 26. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Aremark skole
10:15
Aremark skole7. trinn18 deltakere
10:15
Aremark skole6. trinn13 deltakere
10:15
Aremark skole5. trinn15 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 26. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Kirkebygden Skole
10:45 - 11:30
Kirkebygden Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn102 deltakere
12:00 - 12:45
Kirkebygden Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Mandag 26. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Spydeberg Ungdomsskole
12:05
Spydeberg Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn191 deltakere
Tirsdag 27. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole1b18 deltakere
10:45
Hannestad skole2b24 deltakere
Tirsdag 27. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Rømskog Skole
09:15
Rømskog Skole7. trinn7 deltakere
09:15
Rømskog Skole6. trinn7 deltakere
09:15
Rømskog Skole5. trinn9 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 27. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole8c25 deltakere
11:40
Varteig skole9a20 deltakere
Tirsdag 27. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hauge Skole
10:00 - 10:50
Hauge Skole3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Tirsdag 27. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Bytårnet skole
11:30 - 12:15
Bytårnet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn103 deltakere
12:45 - 13:30
Bytårnet skole4. trinn, 5. trinn66 deltakere
Tirsdag 27. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Trøgstad Ungdomsskole
12:20
Trøgstad Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn210 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole2a22 deltakere
10:45
Hannestad skole3b25 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hærland skole
09:00
Hærland skole7. trinn11 deltakere
09:00
Hærland skole6. trinn18 deltakere
09:00
Hærland skole5. trinn9 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 28. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole9b21 deltakere
11:40
Varteig skole9c23 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rødsmyra Skole
10:00 - 10:50
Rødsmyra Skole1a, 1b41 deltakere
11:20 - 12:10
Rødsmyra Skole2a, 2b41 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Bytårnet skole
11:45 - 12:30
Bytårnet skole6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Marker skole
12:00
Marker skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn114 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole1. trinn16 deltakere
11:25
Hornnes skole1. trinn16 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hovin Skole
09:00
Hovin Skole6A25 deltakere
09:00
Hovin Skole5B24 deltakere
09:00
Hovin Skole5A22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:45
Hovin Skole7B22 deltakere
11:45
Hovin Skole7A22 deltakere
11:45
Hovin Skole6B24 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Torsdag 29. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole10a20 deltakere
11:40
Varteig skole10b21 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rødsmyra Skole
10:00 - 10:50
Rødsmyra Skole3a, 3b41 deltakere
11:20 - 12:10
Rødsmyra Skole4a, 4b41 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Våk Skole
11:00 - 11:45
Våk Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn119 deltakere
12:25 - 13:10
Våk Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Eidsberg Ungdomsskole
12:20
Eidsberg Ungdomsskole8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9A, 9B, 9C198 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole2. trinn18 deltakere
11:25
Hornnes skole2. trinn18 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole10c21 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
10:00 - 10:50
Steinerskolen i Fredrikstad3. trinn, 4. trinn30 deltakere
12:00 - 12:50
Steinerskolen i Fredrikstad1. trinn, 2. trinn34 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Svinndal Skole
11:30 - 12:15
Svinndal Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Eidsberg Ungdomsskole
12:20
Eidsberg Ungdomsskole10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 9D, 9E, 9F200 deltakere
Mandag 3. desember. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole3. trinn28 deltakere
Mandag 3. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Mysen skole
10:00
Mysen skole5. trinn22 deltakere
10:00
Mysen skole5. trinn22 deltakere
10:00
Mysen skole5. trinn22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:45
Mysen skole6. trinn24 deltakere
11:45
Mysen skole6. trinn24 deltakere

To formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 3. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kvernhuset Ungdomskole
10:30 - 11:10
Kvernhuset Ungdomskole8a, 8b98 deltakere
12:30 - 13:10
Kvernhuset Ungdomskole8c, 9a100 deltakere
Mandag 3. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Askim ungdomsskole
12:20
Askim ungdomsskole 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g170 deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Alvimhaugen skole
08:30
Alvimhaugen skole1. trinn18 deltakere
11:30
Alvimhaugen skole3. trinn16 deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Mysen skole
10:00
Mysen skole7. trinn23 deltakere
10:00
Mysen skole7. trinn23 deltakere
10:00
Mysen skole6. trinn24 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:45
Mysen skole7. trinn23 deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kvernhuset Ungdomskole
10:30 - 11:10
Kvernhuset Ungdomskole9b, 9c100 deltakere
12:30 - 13:10
Kvernhuset Ungdomskole10a, 10b108 deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Askim ungdomsskole
12:20
Askim ungdomsskole 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9g, 9h195 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Alvimhaugen skole
08:30
Alvimhaugen skole2. trinn18 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Trømborg skole
10:00
Trømborg skole7. trinn21 deltakere
10:00
Trømborg skole6. trinn21 deltakere
10:00
Trømborg skole5. trinn23 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 5. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kvernhuset Ungdomskole
10:30 - 11:10
Kvernhuset Ungdomskole10c56 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Askim ungdomsskole
12:20
Askim ungdomsskole 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g184 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Vestbygda ungdomsskole
13:35 - 14:15
Vestbygda ungdomsskole8a, 8b, 8c61 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Ullerøy skole
08:15
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn20 deltakere
11:15
Ullerøy skole3. trinn12 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Vestbygda ungdomsskole
09:30 - 10:10
Vestbygda ungdomsskole9a, 9b, 9c69 deltakere
11:55 - 12:35
Vestbygda ungdomsskole10a, 10b50 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Rakkestad Ungdomskole
12:20
Rakkestad Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn297 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Jelsnes Skole
09:30
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn16 deltakere
11:45
Jelsnes Skole3. trinn5 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Varteig skole
10:00 - 10:40
Varteig skole8a, 8b, 8c, 9a97 deltakere
11:40 - 12:20
Varteig skole10a, 10b, 10c, 9b, 9c106 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
12:20
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn141 deltakere
Mandag 10. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandesundsveien skole
09:15
Sandesundsveien skole1a22 deltakere
10:15
Sandesundsveien skole1b22 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole1c21 deltakere
Mandag 10. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Marker skole
10:00
Marker skole6a12 deltakere
10:00
Marker skole5b21 deltakere
10:00
Marker skole5a22 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:45
Marker skole7b12 deltakere
11:45
Marker skole7a11 deltakere
11:45
Marker skole6b12 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 10. desember. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Nøkkeland Skole
10:00 - 10:40
Nøkkeland Skole1. trinn, 2. trinn64 deltakere
11:45 - 12:25
Nøkkeland Skole3. trinn, 4. trinn58 deltakere
Tirsdag 11. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole2a22 deltakere
10:15
Sandesundsveien skole2b22 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole2c21 deltakere
Tirsdag 11. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Spydeberg Skole
09:00
Spydeberg Skole6. trinn19 deltakere
09:00
Spydeberg Skole5. trinn12 deltakere
09:00
Spydeberg Skole5. trinn12 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:30
Spydeberg Skole7. trinn14 deltakere
11:30
Spydeberg Skole7. trinn14 deltakere

To formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 11. desember. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ramberg Skole
09:30 - 10:10
Ramberg Skole1. trinn, 2. trinn114 deltakere
11:00 - 11:40
Ramberg Skole3. trinn, 4. trinn115 deltakere
Onsdag 12. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole3a18 deltakere
10:15
Sandesundsveien skole3b18 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole3c18 deltakere
Onsdag 12. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Båstad skole
09:00
Båstad skole6. trinn12 deltakere
09:00
Båstad skole6. trinn12 deltakere
09:00
Båstad skole5. trinn17 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:00
Båstad skole7. trinn13 deltakere
11:00
Båstad skole7. trinn13 deltakere

To formidlere tar hver sin gruppe. 

Torsdag 13. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Floren skole
09:30
Floren skole1. trinn, 2. trinn42 deltakere
12:15
Floren skole3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Fredag 14. desember. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Åttekanten skole
09:45
Åttekanten skole1. trinn, 2. trinn22 deltakere
11:45
Åttekanten skole3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Mandag 17. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30
Skjønhaug Skole6. trinn17 deltakere
09:30
Skjønhaug Skole5. trinn18 deltakere
09:30
Skjønhaug Skole5. trinn18 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

11:15
Skjønhaug Skole7. trinn16 deltakere
11:15
Skjønhaug Skole7. trinn16 deltakere

To formidlere tar hver sin gruppe. 

Tirsdag 18. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kirkefjerdingen skole
09:30
Kirkefjerdingen skole7. trinn16 deltakere
09:30
Kirkefjerdingen skole6. trinn10 deltakere
09:30
Kirkefjerdingen skole5. trinn18 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Onsdag 19. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tenor skole
09:15
Tenor skole7. trinn21 deltakere
09:15
Tenor skole6. trinn14 deltakere
09:15
Tenor skole5. trinn21 deltakere

Tre formidlere tar hver sin gruppe. 

Mandag 7. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandesundsveien skole
09:15
Sandesundsveien skole4a21 deltakere
10:15
Sandesundsveien skole4b26 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole4c19 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole8. trinn70 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole8. trinn70 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
10:15 - 10:55
Rød Skole (Onsøy)5a, 5b, 6a, 6b84 deltakere
11:30 - 12:10
Rød Skole (Onsøy)6c, 7a, 7b, 7c81 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bytårnet skole
11:00 - 12:00
Bytårnet skole8a, 8b, 8c, 9a103 deltakere
12:45 - 13:45
Bytårnet skole10a, 9b, 9c79 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole1a16 deltakere
10:10
Hafslund barneskole1b17 deltakere
11:45
Hafslund barneskole2a16 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole9. trinn70 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole9. trinn70 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rødsmyra Skole
10:15 - 10:55
Rødsmyra Skole5a, 5b, 6a65 deltakere
11:25 - 12:05
Rødsmyra Skole6b, 7a, 7b70 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bytårnet skole
11:00 - 12:00
Bytårnet skole10b, 10c, Jeløy ungdomstrinn64 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole2b17 deltakere
10:10
Hafslund barneskole3a16 deltakere
11:45
Hafslund barneskole3b17 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn65 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn65 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Sagabakken skole
11:30 - 12:10
Sagabakken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøkkeland Skole
11:30 - 12:30
Nøkkeland Skole8. trinn, 9. trinn101 deltakere
13:15 - 14:15
Nøkkeland Skole10. trinn60 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole4a24 deltakere
10:10
Hafslund barneskole4b26 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole8a, 8b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole8c, 8d58 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
11:15 - 12:15
13:00 - 14:00
Torsdag 10. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Slevik Skole
11:25 - 12:05
Slevik Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Navestad/Hafslund skole
09:30
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
11:10
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
12:00
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
11:15 - 12:15
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10A, 10B, 10C82 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
12:05 - 12:45
Steinerskolen i Fredrikstad5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Mandag 14. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
09:40 - 10:25
Knapstad barneskole1. trinn30 deltakere
11:15 - 12:00
Knapstad barneskole2. trinn30 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Hauge Skole
10:00 - 10:40
Hauge Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole8a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole8b25 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole9a, 9b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole9c, 9d58 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:30
Buen barne- og ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00
Tirsdag 15. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
09:40 - 10:25
Knapstad barneskole3. trinn20 deltakere
11:30 - 12:15
Knapstad barneskole4. trinn21 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Askimbyen skole
09:45 - 10:25
Askimbyen skole1. trinn, 2. trinn75 deltakere
11:35 - 12:15
Askimbyen skole3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Hurrød Skole
10:00 - 10:40
Hurrød Skole5blå, 6blå, 7blå, 7gul86 deltakere
11:30 - 12:10
Hurrød Skole5gul, 6gul50 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:00
Hoppern Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d115 deltakere

Spilles på Buen. Elevene busses fra Hoppern til Buen.

11:30 - 12:30
Hoppern Ungdomsskole8e, 9a, 9b, 9c111 deltakere

Spilles på Buen. Elevene busses fra Hoppern til Buen.

Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole8c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole8d25 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole10a, 10b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole10c, 10d58 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Onsdag 16. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:25 - 10:10
Tomter skole4. trinn18 deltakere
11:05 - 11:50
Tomter skole4. trinn18 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Grøtvedt skole
09:45 - 10:25
Grøtvedt skole1. trinn, 2. trinn76 deltakere
11:30 - 12:10
Grøtvedt skole3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
10:00 - 10:40
Hafslund ungdomsskole8a, 8b, 8c71 deltakere
12:00 - 12:40
Hafslund ungdomsskole8d, 8e48 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:00
Hoppern Ungdomsskole10a, 10b, 9d, 9e99 deltakere

Spilles på Buen. Elevene busses fra Hoppern til Buen.

11:30 - 12:30
Hoppern Ungdomsskole10c, 10d, 10e72 deltakere

Spilles på Buen. Elevene busses fra Hoppern til Buen.

Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole9a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole9b25 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Kjølberg Skole
11:30 - 12:10
Kjølberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole1. trinn32 deltakere
11:25
Hornnes skole2. trinn36 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:25 - 10:10
Tomter skole1. trinn18 deltakere
11:05 - 11:50
Tomter skole1. trinn18 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Korsgård skole
09:45 - 10:25
Korsgård skole1. trinn, 2. trinn88 deltakere
11:30 - 12:10
Korsgård skole3. trinn, 4. trinn93 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
10:00 - 10:40
Hafslund ungdomsskole9a, 9b52 deltakere
12:00 - 12:40
Hafslund ungdomsskole9c, 9d53 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole9c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole9d25 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Lunde Skole
11:00 - 11:40
Lunde Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Råde Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Råde Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d89 deltakere
13:00 - 14:00
Råde Ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d89 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole3. trinn28 deltakere
11:25
Hornnes skole4. trinn30 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:00 - 09:45
Tomter skole2. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Tomter skole2. trinn18 deltakere
11:15 - 12:00
Tomter skole3. trinn28 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole10a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole10b25 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Moen skole
10:05 - 10:45
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn93 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Manstad Skole
10:10 - 10:50
Manstad Skole5B, 6B, 7B76 deltakere
11:50 - 12:30
Manstad Skole5A, 6A, 7A76 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Råde Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Råde Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d89 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ringvoll skole
09:00 - 09:45
Ringvoll skole1. trinn20 deltakere
10:00 - 10:45
Ringvoll skole2. trinn20 deltakere
12:00 - 12:45
Ringvoll skole3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslundsøy skole
09:00
Hafslundsøy skole1. trinn20 deltakere
10:15
Hafslundsøy skole1. trinn20 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole2. trinn22 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Går til Moss kino.

11:30 - 13:30
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Går til Moss kino.

Mandag 21. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole1a21 deltakere
11:45
Kurland barneskole3a23 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Trømborg skole
10:00 - 10:40
Trømborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn81 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
10:00 - 10:40
Hafslund ungdomsskole10a, 10b57 deltakere
12:00 - 12:40
Hafslund ungdomsskole10c, 10d64 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole10c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole10d25 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nylende Skole
11:00 - 11:40
Nylende Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kirkebygden Skole
11:15 - 12:15
Kirkebygden Skole8a, 8b, 8c, 9a92 deltakere
13:00 - 14:00
Kirkebygden Skole10a, 10b, 10c, 9b, 9c106 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
09:00 - 09:45
Buen barne- og ungdomsskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslundsøy skole
09:00
Hafslundsøy skole3. trinn35 deltakere
10:15
Hafslundsøy skole4. trinn22 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole4. trinn22 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Karlshus Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0830 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:30.

11:30 - 13:30
Karlshus Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1100 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Tirsdag 22. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole1b21 deltakere
11:45
Kurland barneskole3b22 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Rom skole
09:45 - 10:25
Rom skole 1. trinn, 2. trinn84 deltakere
11:30 - 12:10
Rom skole 3. trinn, 4. trinn66 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Tirsdag 22. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole8a, 8b, 8c68 deltakere
12:20 - 13:00
Kruseløkka ungdomsskole8d, 8e, 8f, 8g103 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nøkleby Skole
10:45 - 11:25
Nøkleby Skole5a, 5b, 5c65 deltakere
12:00 - 12:40
Nøkleby Skole6a, 6b, 6c, 6d86 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Knapstad ungdomsskole
11:00 - 12:00
Knapstad ungdomsskole8a, 8b, 8c, 9a, 9b111 deltakere
12:50 - 13:50
Knapstad ungdomsskole10a, 10b, 10c, 9c90 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole1. trinn21 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole1. trinn21 deltakere
12:00 - 12:45
Ekholt skole2. trinn21 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Øreåsen Barneskole
Buss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0840 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Øreåsen Barneskole
Buss: Tur kl. 11:10, retur kl. 13:50
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1110 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 13:50.

Onsdag 23. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole1c20 deltakere
11:45
Kurland barneskole3c21 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hærland skole
10:00 - 10:40
Hærland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Onsdag 23. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole9a, 9b, 9c78 deltakere
12:20 - 13:00
Kruseløkka ungdomsskole9d, 9e, 9f81 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nøkleby Skole
10:45 - 11:25
Nøkleby Skole7. trinn87 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d110 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole8e, 8f, 9a, 9h110 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole2. trinn21 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole3. trinn20 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Spetalen Skole
Buss: Tur kl. 08:20, retur kl. 11:40
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0820 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:40. Tilbake på skolen ca. 11:40.

11:30 - 13:30
Våk Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1100 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Torsdag 24. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole3d23 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:40
Mysen skole1. trinn64 deltakere
11:45 - 12:25
Mysen skole2. trinn64 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
10:00 - 10:40
Begby skole barne og ungdomskole5b, 6b, 7b70 deltakere
12:15 - 12:55
Begby skole barne og ungdomskole5a, 6a, 7a70 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Torsdag 24. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole10a, 10b, 10c81 deltakere
12:20 - 13:00
Kruseløkka ungdomsskole10d, 10e, 10f, 10g106 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole9b, 9c, 9d, 9e108 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole10a, 10b, 9f, 9g101 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole3. trinn20 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole4. trinn22 deltakere
12:00 - 12:45
Ekholt skole4. trinn22 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole2a19 deltakere
11:45
Kurland barneskole2b20 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:40
Mysen skole3. trinn64 deltakere
11:45 - 12:25
Mysen skole4. trinn68 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Fredag 25. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rød Skole (Kråkerøy)
11:00 - 11:40
Rød Skole (Kråkerøy)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole10c, 10d, 10e81 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole10f, 10g55 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Larkollen skole
09:00 - 09:45
Larkollen skole1. trinn21 deltakere
10:30 - 11:15
Larkollen skole2. trinn21 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Alvimhaugen skole
09:30
Alvimhaugen skole1. trinn18 deltakere
12:00
Alvimhaugen skole2. trinn18 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:30
Kurland barneskole2c18 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Kirkefjerdingen skole
10:00 - 10:40
Kirkefjerdingen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15 - 10:55
Ambjørnrød Skole5b, 6b, 7b70 deltakere
11:45 - 12:25
Ambjørnrød Skole5a, 6a, 7a72 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Borgen Barneskole
10:30 - 11:00
Borgen Barneskole1A, 2A, 3A, 4B78 deltakere
12:30 - 13:00
Borgen Barneskole1B, 2B, 3B, 4A78 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Alvimhaugen skole
08:30
Alvimhaugen skole3. trinn16 deltakere
12:00
Alvimhaugen skole4. trinn28 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30
Lande barneskole1a24 deltakere
11:50
Lande barneskole3a24 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Larkollen skole
09:00 - 09:45
Larkollen skole3. trinn22 deltakere
10:30 - 11:15
Larkollen skole4. trinn22 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Grålum barneskole
10:00 - 10:30
Grålum barneskole1a, 2b, 3a, 4a97 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Tenor skole
10:00 - 10:40
Tenor skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn52 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rekustad Skole
11:30 - 12:10
Rekustad Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30
Lande barneskole1b24 deltakere
11:50
Lande barneskole3b24 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00 - 09:45
Halmstad Barneskole4. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Halmstad Barneskole4. trinn18 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole1a22 deltakere
10:10
Tindlund barneskole1b25 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Grålum barneskole
10:00 - 10:30
Grålum barneskole1c, 2a, 3b, 4c98 deltakere
12:00 - 12:30
Grålum barneskole1b, 2c, 4b72 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Borge Skole
10:15 - 10:55
Borge Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30
Lande barneskole1c25 deltakere
11:50
Lande barneskole3c25 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00 - 09:45
Halmstad Barneskole1. trinn30 deltakere
10:00 - 10:45
Halmstad Barneskole2. trinn30 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole2a27 deltakere
10:10
Tindlund barneskole2b25 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Jelsnes Skole
10:30 - 11:00
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Childrens International School
12:00 - 12:40
Childrens International School5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30
Lande barneskole2a24 deltakere
11:50
Lande barneskole2b24 deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00 - 09:45
Halmstad Barneskole3. trinn26 deltakere
10:00 - 10:45
Halmstad Barneskole3. trinn26 deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole3a20 deltakere
10:10
Tindlund barneskole3b18 deltakere
12:20
Tindlund barneskole3c21 deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Hafslundsøy skole
09:30 - 10:00
Hafslundsøy skole1. trinn, 3. trinn74 deltakere
11:45 - 12:15
Hafslundsøy skole2. trinn, 4. trinn67 deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
10:45 - 11:25
Cicignon Barne- og Ungdomskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30
Lande barneskole2c25 deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vang skole
09:00 - 09:45
Vang skole1. trinn17 deltakere
10:00 - 10:45
Vang skole2. trinn17 deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Askimbyen skole
09:00
Askimbyen skole6. trinn44 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:35
Askimbyen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn134 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Mandag 4. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole4a22 deltakere
10:10
Tindlund barneskole4b21 deltakere
12:20
Tindlund barneskole4c23 deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Mandag 4. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Torp Skole
10:15 - 10:55
Torp Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole1a18 deltakere
09:15
Hannestad skole1b18 deltakere
10:45
Hannestad skole2a22 deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vang skole
09:00 - 09:45
Vang skole3. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Vang skole4. trinn26 deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Grøtvedt skole
09:00
Grøtvedt skole6a, 6b25 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:30
Grøtvedt skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b106 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Tirsdag 5. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Tirsdag 5. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Tirsdag 5. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Torsnes skole
11:20 - 12:00
Torsnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole2b24 deltakere
09:15
Hannestad skole3a23 deltakere
10:45
Hannestad skole3b25 deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:00 - 09:45
Øreåsen Barneskole 1. trinn28 deltakere
10:00 - 10:45
Øreåsen Barneskole 1. trinn28 deltakere
12:00 - 12:45
Øreåsen Barneskole 2. trinn28 deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Korsgård skole
09:00
Korsgård skole6a, 6b38 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:30
Korsgård skole5a, 5b, 6. trinn, 7a, 7b132 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Onsdag 6. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Onsdag 6. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Trara Skole
09:45 - 10:25
Trara Skole5a, 5b, 5c, 6a, 6b78 deltakere
11:45 - 12:25
Trara Skole6c, 7a, 7b, 7c73 deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hannestad skole
08:30
Hannestad skole4a19 deltakere
10:45
Hannestad skole4b20 deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:00 - 09:45
Øreåsen Barneskole 2. trinn28 deltakere
10:00 - 10:45
Øreåsen Barneskole 3. trinn21 deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Moen skole
09:00
Moen skole 6a, 6b40 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:45
Moen skole 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b117 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Torsdag 7. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Torsdag 7. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Trosvik Skole
10:30 - 11:10
Trosvik Skole5a, 5b, 5c, 5d, 6a108 deltakere
11:45 - 12:25
Trosvik Skole6b, 6c, 7a, 7b, 7c123 deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:00 - 09:45
Øreåsen Barneskole 3. trinn21 deltakere
10:00 - 10:45
Øreåsen Barneskole 4. trinn26 deltakere
12:00 - 12:45
Øreåsen Barneskole 4. trinn26 deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Rom skole
09:00
Rom skole 6. trinn43 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:30
Rom skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Fredag 8. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Navestad/Hafslund skole
09:30
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn20 deltakere
11:10
Navestad/Hafslund skole3. trinn13 deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Årum Skole
11:00 - 11:40
Årum Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Ullerøy skole
11:15
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn20 deltakere
12:15
Ullerøy skole3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kurland barneskole
08:30
Kurland barneskole1a21 deltakere
10:15
Kurland barneskole1b21 deltakere
11:45
Kurland barneskole1c20 deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Karlshus Skole
09:00 - 09:45
Karlshus Skole1. trinn30 deltakere
10:00 - 10:45
Karlshus Skole1. trinn30 deltakere
12:00 - 12:45
Karlshus Skole2. trinn28 deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandesundsveien skole
09:15
Sandesundsveien skole1a22 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole3a18 deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Mandag 11. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
11:00 - 11:40
Gudeberg Barne- og Ungdomskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Råkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole1b22 deltakere
11:30
Sandesundsveien skole3b18 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Karlshus Skole
09:00 - 09:45
Karlshus Skole2. trinn28 deltakere
10:00 - 10:45
Karlshus Skole3. trinn29 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Tirsdag 12. februar. 2019
Musikk • Varighet: ca 40 minutter.
Spillested: Risum Ungdomsskole
10:15
Risum Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn150 deltakere
11:30
Risum Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn150 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kurland barneskole
10:15
Kurland barneskole2a19 deltakere
11:45
Kurland barneskole2b20 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Floren skole
11:10 - 11:50
Floren skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Åttekanten skole
13:00 - 13:40
Åttekanten skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole1c21 deltakere
11:30
Sandesundsveien skole2a22 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Karlshus Skole
09:00 - 09:45
Karlshus Skole3. trinn29 deltakere
10:00 - 10:45
Karlshus Skole4. trinn28 deltakere
12:00 - 12:45
Karlshus Skole4. trinn28 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Onsdag 13. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kurland barneskole
10:15
Kurland barneskole2c18 deltakere
11:45
Kurland barneskole3a23 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Musikk • Varighet: ca 40 minutter.
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
10:20
Rødsberg Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn180 deltakere
11:30
Rødsberg Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn180 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kurland barneskole
08:30
Kurland barneskole3b22 deltakere
10:15
Kurland barneskole3c21 deltakere
11:45
Kurland barneskole3d23 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole2b22 deltakere
11:30
Sandesundsveien skole3c18 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Spetalen Skole
09:00 - 09:45
Spetalen Skole1. trinn29 deltakere
10:00 - 10:45
Spetalen Skole2. trinn18 deltakere
12:00 - 12:45
Spetalen Skole2. trinn18 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Torsdag 14. februar. 2019
Musikk • Varighet: ca 40 minutter.
Spillested: Aremark skole
10:15
Aremark skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn54 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Musikk • Varighet: ca 40 minutter.
Spillested: Strupe Ungdomsskole
13:15
Strupe Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn174 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kurland barneskole
08:30
Kurland barneskole4a25 deltakere
10:15
Kurland barneskole4b27 deltakere
11:45
Kurland barneskole4c27 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Sandesundsveien skole
08:30
Sandesundsveien skole2c21 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Spetalen Skole
09:00 - 09:45
Spetalen Skole3. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Spetalen Skole3. trinn18 deltakere
12:00 - 12:45
Spetalen Skole4. trinn30 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Fredag 15. februar. 2019
Musikk • Varighet: ca 40 minutter.
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10
Strupe Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn174 deltakere
11:30
Strupe Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn174 deltakere
Mandag 25. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Tindlund barneskole
08:30
Tindlund barneskole1a22 deltakere
11:25
Tindlund barneskole3a20 deltakere
Mandag 25. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Krapfoss Skole
09:00
Krapfoss Skole6. trinn14 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 25. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Berg Skole
09:30
Berg Skole1. trinn37 deltakere

I klasserom for første trinn

10:50
Berg Skole2a, 3a, 4a, 5a, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
12:30
Berg Skole2b, 3b, 4b, 5b, 6. trinn80 deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Tindlund barneskole
08:30
Tindlund barneskole1b25 deltakere
11:25
Tindlund barneskole3b18 deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Krapfoss Skole
09:00
Krapfoss Skole6. trinn14 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 26. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Folkvang Skole
09:30
Folkvang Skole1. trinn28 deltakere

I klasserom for første trinn

10:30
Folkvang Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn68 deltakere
11:45
Folkvang Skole3. trinn, 5. trinn, 6. trinn86 deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Tindlund barneskole
08:30
Tindlund barneskole2a27 deltakere
11:25
Tindlund barneskole3c21 deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Melløs Skole
09:00
Melløs Skole6. trinn28 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 27. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Gimle skole
09:30
Gimle skole1. trinn34 deltakere

I klasserom for første trinn

10:30
Gimle skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn108 deltakere
11:50
Gimle skole3. trinn, 5. trinn, 7. trinn120 deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Tindlund barneskole
08:30
Tindlund barneskole2b25 deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Melløs Skole
09:00
Melløs Skole6. trinn28 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 1. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
08:30
Fredag 1. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Nøkkeland Skole
09:00
Nøkkeland Skole6. trinn23 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 4. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Reier Skole
09:00
Reier Skole6. trinn17 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 4. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Svinndal Skole
09:10 - 09:50
Svinndal Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole1A19 deltakere
11:30
Borgen Barneskole3A19 deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Mandag 4. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkebygden Skole
12:00 - 12:40
Kirkebygden Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Tirsdag 5. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Reier Skole
09:00
Reier Skole6. trinn17 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 5. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole1B19 deltakere
11:30
Borgen Barneskole2A19 deltakere
Tirsdag 5. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Våk Skole
09:20 - 10:00
Våk Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Tirsdag 5. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Tirsdag 5. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Bytårnet skole
11:45 - 12:25
Bytårnet skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Refsnes Skole
09:00
Refsnes Skole6. trinn20 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 6. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Borgen Barneskole
09:15
Borgen Barneskole2B19 deltakere
11:30
Borgen Barneskole3B19 deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Torsdag 7. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Varteig skole
08:30
Varteig skole1a17 deltakere
11:30
Varteig skole3a16 deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Refsnes Skole
09:00
Refsnes Skole6. trinn20 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Torsdag 7. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Fredag 8. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Varteig skole
08:30
Varteig skole1b12 deltakere
11:30
Varteig skole3b17 deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Larkollen skole
09:00
Larkollen skole6. trinn16 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 8. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:20
12:20
Mandag 11. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
kl ?
Mandag 11. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Mysen skole
09:00
Mysen skole5. trinn22 deltakere
10:15
Mysen skole5. trinn22 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Ramberg Skole
09:00
Ramberg Skole6. trinn30 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Mandag 11. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Varteig skole
09:25
Varteig skole2a18 deltakere
11:45
Varteig skole2b14 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn150 deltakere
11:30
Tindlund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn150 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole8a30 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole8b30 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Mysen skole
09:00
Mysen skole5. trinn22 deltakere
10:15
Mysen skole6. trinn32 deltakere
11:45
Mysen skole6. trinn32 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Ramberg Skole
09:00
Ramberg Skole6. trinn30 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Tirsdag 12. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Hvaler ungdomsskole
10:00
Hvaler ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn150 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vestgård Skole
10:00
Vestgård Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
11:55
Vestgård Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole8c29 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole8d29 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
13:00
Begby skole barne og ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn130 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Mysen skole
09:00
Mysen skole7. trinn23 deltakere
10:15
Mysen skole7. trinn23 deltakere
11:45
Mysen skole7. trinn23 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Karlshus Skole
09:00
Karlshus Skole6. trinn30 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Onsdag 13. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
09:10
Os Skole (Rakkestad)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn136 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Annet • Varighet: Ca 2,5 klokketimer
Spillested: Seiersborg vgs
10:00
Seiersborg vgsVG1, VG2, VG312 deltakere

Merk: Vår 2019. Verkstedet varer i ca 3 skoletimer

Onsdag 13. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole9a30 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole9b30 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Childrens International School
11:00
Childrens International School10. trinn, 8. trinn, 9. trinn66 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kirkeng Skole
12:20
Kirkeng Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
13:40
Gudeberg Barne- og Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn196 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Karlshus Skole
09:00
Karlshus Skole6. trinn30 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Torsdag 14. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hærland skole
10:00
Hærland skole5. trinn, 7. trinn20 deltakere
11:30
Hærland skole6. trinn18 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole9c29 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole9d29 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
10:45
Cicignon Barne- og Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn133 deltakere
12:45
Cicignon Barne- og Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn133 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Rømskog Skole
11:10
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Råkollen skole
12:45
Råkollen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn26 deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Kirkebygden Skole
09:00
Kirkebygden Skole6. trinn28 deltakere

Produksjonen er består av to økter på 90 minutter, med en god pause mellom de to øktene. Utøver kontakter skolen for å spikre klokkeslett før skolebesøket.

Fredag 15. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:05
Sandbakken barne og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn126 deltakere
11:25
Sandbakken barne og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn126 deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole10a30 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole10b30 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Krapfoss Skole
09:00 - 09:40
Krapfoss Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Tenor skole
09:15
Tenor skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
10:45
Tenor skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
12:30
Tenor skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
10:10
Haugeåsen Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn143 deltakere
11:25
Haugeåsen Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn143 deltakere
12:20
Haugeåsen Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn143 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Bergenhus Skole
10:15
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
11:30
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole10c29 deltakere
12:20
Grålum ungdomskole10d29 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Askim ungdomsskole
10:50
Askim ungdomsskole 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 9a, 9b, 9c, 9d265 deltakere
12:20
Askim ungdomsskole 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 9e, 9f, 9g, 9h284 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Nøkkeland Skole
11:45 - 12:25
Nøkkeland Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Trømborg skole
08:50
Trømborg skole5. trinn23 deltakere
10:05
Trømborg skole6. trinn21 deltakere
11:30
Trømborg skole7. trinn21 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hovin Skole
09:45
Hovin Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
11:40
Hovin Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Melløs Skole
09:50 - 10:30
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
11:15 - 11:55
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Marker skole
10:00
Marker skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn114 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn205 deltakere
11:20
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn205 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
13:35
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn141 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
09:00 - 09:40
Verket Barne- og ungdomsskole Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn144 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Kvernhuset Ungdomskole
09:00
Kvernhuset Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn154 deltakere
10:30
Kvernhuset Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn154 deltakere
12:30
Kvernhuset Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn154 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole7a26 deltakere
11:30
Korsgård skole7b26 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Båstad skole
10:00
Båstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Rakkestad Ungdomskole
10:10
Rakkestad Ungdomskole8a, 8b, 8c, 8d, 9a, 9b148 deltakere
12:20
Rakkestad Ungdomskole10a, 10b, 10c, 10d, 9c, 9d149 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åvangen Skole
11:45 - 12:25
Åvangen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Havnås Skole
12:10
Havnås Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Reier Skole
09:00 - 09:40
Reier Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn130 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole5a21 deltakere
11:30
Korsgård skole5b21 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Spydeberg Ungdomsskole
10:05
Spydeberg Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn191 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
10:10
Steinerskolen i Fredrikstad10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Refsnes Skole
11:30 - 12:10
Refsnes Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Spydeberg Skole
12:15
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn105 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Vestbygda ungdomsskole
13:05
Vestbygda ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn180 deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Trøgstad Ungdomsskole
13:15
Trøgstad Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn210 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ramberg Skole
09:00 - 09:40
Ramberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
11:00 - 11:40
Ramberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole6b18 deltakere
11:30
Korsgård skole6a20 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15
Grålum ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn177 deltakere
11:30
Grålum ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn177 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Eidsberg Ungdomsskole
11:30
Eidsberg Ungdomsskole8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9A, 9B, 9C198 deltakere
12:20
Eidsberg Ungdomsskole10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 9D, 9E, 9F200 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Aremark skole
12:00
Aremark skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn70 deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Hærland skole
09:00
Hærland skole6. trinn18 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:45
Hærland skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Mandag 25. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rom skole
09:45
Rom skole 5. trinn19 deltakere
11:30
Rom skole 5. trinn19 deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Risum Ungdomsskole
10:15 - 11:00
Risum Ungdomsskole8a, 8d50 deltakere
12:25 - 13:10
Risum Ungdomsskole8b, 8c50 deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Kirkefjerdingen skole
09:00
Kirkefjerdingen skole6. trinn10 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:30
Kirkefjerdingen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Tirsdag 26. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rom skole
09:45
Rom skole 6. trinn22 deltakere
11:30
Rom skole 6. trinn22 deltakere
12:45
Rom skole 7. trinn25 deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Risum Ungdomsskole
10:15 - 11:00
Risum Ungdomsskole9a, 9d50 deltakere
12:25 - 13:10
Risum Ungdomsskole9b, 9c50 deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Mysen skole
09:00
Mysen skole6. trinn73 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:45
Mysen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn209 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Onsdag 27. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole5. trinn21 deltakere
11:35
Askimbyen skole5. trinn21 deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Risum Ungdomsskole
10:15 - 11:00
Risum Ungdomsskole10a, 10b50 deltakere
12:25 - 13:10
Risum Ungdomsskole10c, 10d50 deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Tenor skole
09:15
Tenor skole6. trinn13 deltakere

Workshop for 6.trinn


12:30
Tenor skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Torsdag 28. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole6. trinn22 deltakere
11:35
Askimbyen skole7. trinn24 deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
10:20 - 11:05
Rødsberg Ungdomsskole8a, 8d60 deltakere
12:20 - 13:05
Rødsberg Ungdomsskole8b, 8c60 deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Trømborg skole
09:10
Trømborg skole6. trinn20 deltakere

Workshop for 6.trinn


11:30
Trømborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere

5. 6. og 7. trinn samles til konsert i gymsalen


Fredag 29. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole6. trinn22 deltakere
11:35
Askimbyen skole7. trinn24 deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
10:20 - 11:05
Rødsberg Ungdomsskole9a, 9d60 deltakere
12:20 - 13:05
Rødsberg Ungdomsskole9b, 9c60 deltakere
Mandag 1. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Moen skole
08:50
Moen skole 6b20 deltakere
10:05
Moen skole 6a20 deltakere
Mandag 1. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Hafslund barneskole
10:10 - 10:40
Hafslund barneskole1a, 2a, 3a, 4a72 deltakere
11:45 - 12:15
Hafslund barneskole1b, 2b, 3b, 4b77 deltakere
Mandag 1. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
10:20 - 11:05
Rødsberg Ungdomsskole10a, 10b60 deltakere
12:20 - 13:05
Rødsberg Ungdomsskole10c, 10d60 deltakere
Mandag 1. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:10
Buen barne- og ungdomsskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Moen skole
08:50
Moen skole 5a, 5b29 deltakere
10:05
Moen skole 7a24 deltakere
11:45
Moen skole 7b24 deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10 - 10:55
Strupe Ungdomsskole8a, 8b38 deltakere
11:35 - 12:20
Strupe Ungdomsskole8c, 8d40 deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Hafslund barneskole
11:30 - 12:00
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere

Navestad busses til Hafslund barneskole

Tirsdag 2. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Knapstad barneskole
11:30 - 12:10
Knapstad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn80 deltakere
13:00 - 13:40
Knapstad barneskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Grøtvedt skole
09:45
Grøtvedt skole5a19 deltakere
11:30
Grøtvedt skole5b19 deltakere
12:45
Grøtvedt skole6a, 6b25 deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Tomter skole
09:45 - 10:25
Tomter skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
11:05 - 11:45
Tomter skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10 - 10:55
Strupe Ungdomsskole8e20 deltakere
11:35 - 12:20
Strupe Ungdomsskole9a24 deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Alvimhaugen skole
11:15 - 11:45
Alvimhaugen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Grøtvedt skole
09:45
Grøtvedt skole7b22 deltakere
11:30
Grøtvedt skole7a21 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10 - 10:55
Strupe Ungdomsskole9b, 9c48 deltakere
11:35 - 12:20
Strupe Ungdomsskole9d, 9e54 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Lande barneskole
10:15 - 10:45
Lande barneskole1a, 2a, 4a, 4c90 deltakere
11:50 - 12:20
Lande barneskole1b, 3b, 4b71 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ekholt skole
10:15 - 10:55
Ekholt skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn146 deltakere

Fordel 4. trinns to grupper på hver sin konsert

12:00 - 12:40
Ekholt skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn144 deltakere

Fordel 4. trinns to grupper på hver sin konsert

Fredag 5. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kirkefjerdingen skole
09:00
Kirkefjerdingen skole5. trinn18 deltakere
10:15
Kirkefjerdingen skole6. trinn10 deltakere
11:30
Kirkefjerdingen skole7. trinn16 deltakere
Fredag 5. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Halmstad Barneskole
10:00 - 10:40
Halmstad Barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn152 deltakere
11:25 - 12:05
Halmstad Barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, velkomstklasse129 deltakere
Fredag 5. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10 - 10:55
Strupe Ungdomsskole9f, 9g58 deltakere
11:35 - 12:20
Strupe Ungdomsskole10a, 10b63 deltakere
Fredag 5. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Lande barneskole
10:15 - 10:45
Lande barneskole1c, 2c, 4d71 deltakere
11:50 - 12:20
Lande barneskole2b, 3a, 3c73 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Larkollen skole
09:00 - 09:40
Larkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn138 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00 - 10:40
Sandbakken barne og ungdomsskole8a, 8b, 8c66 deltakere
11:25 - 12:05
Sandbakken barne og ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d94 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Hoppern Ungdomsskole
10:00 - 10:40
Hoppern Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 9a, 9b198 deltakere
12:00 - 12:40
Hoppern Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 9c, 9d, 9e199 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10 - 10:55
Strupe Ungdomsskole10c, 10d63 deltakere
11:35 - 12:20
Strupe Ungdomsskole10e31 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
10:15
Hafslund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn172 deltakere
11:30
Hafslund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn172 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole2. trinn, 3. trinn102 deltakere
10:20
Hjortsberg skole1. trinn61 deltakere

I klasserom for første trinn


Mandag 8. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ringvoll skole
11:45 - 12:25
Ringvoll skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00 - 10:40
Sandbakken barne og ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d93 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Vang skole
10:00 - 10:40
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Nøkkeland Skole
10:00 - 10:40
Nøkkeland Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn161 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Kurland barneskole
10:15 - 10:45
Kurland barneskole1a, 3a, 4a69 deltakere
11:45 - 12:15
Kurland barneskole1b, 4b48 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15
Kruseløkka ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn172 deltakere
11:30
Kruseløkka ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn172 deltakere
13:15
Kruseløkka ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn172 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole3. trinn, 5. trinn121 deltakere
11:30
Hjortsberg skole6. trinn, 7. trinn152 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Øreåsen Barneskole
13:00 - 13:40
Øreåsen Barneskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn152 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
13:00 - 13:40
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn256 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Idd Skole
09:25
Idd Skole1a, 1b33 deltakere

I klasserom for første trinn

10:15
Idd Skole2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a107 deltakere
11:30
Idd Skole2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b105 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Øreåsen Barneskole
09:50 - 10:30
Øreåsen Barneskole 4. trinn, 5. trinn97 deltakere
10:40 - 11:20
Øreåsen Barneskole 6. trinn, 7. trinn, Basen124 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00 - 10:40
Tindlund ungdomsskole8a, 8b, 8c75 deltakere
12:00 - 12:40
Tindlund ungdomsskole8d, 9a, 9b75 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Råde Ungdomsskole
10:00 - 10:40
Råde Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn267 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Kurland barneskole
10:15 - 10:45
Kurland barneskole1c, 2c, 3c59 deltakere
11:45 - 12:15
Kurland barneskole2b, 3d43 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
10:25
Gressvik Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn176 deltakere
12:25
Gressvik Ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn176 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Kirkebygden Skole
13:00 - 13:40
Kirkebygden Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn198 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Karlshus Skole
09:20 - 10:00
Karlshus Skole1. trinn, 3. trinn118 deltakere
10:30 - 11:10
Karlshus Skole6. trinn, 7. trinn119 deltakere
12:30 - 13:10
Karlshus Skole2. trinn, 4. trinn, 5. trinn167 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Låby Skole
09:45
Låby Skole1. trinn26 deltakere

I klasserom for første trinn

11:30
Låby Skole2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a136 deltakere
12:40
Låby Skole2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b132 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00 - 10:40
Tindlund ungdomsskole10a, 9c, 9d75 deltakere
12:00 - 12:40
Tindlund ungdomsskole10b, 10c, 10d75 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00 - 10:40
Rygge Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 9a, 9b, 9c, 9h274 deltakere
11:30 - 12:10
Rygge Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 9d, 9e, 9f, 9g291 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Kurland barneskole
10:15 - 10:45
Kurland barneskole2a, 3b, 4c68 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Borge Ungdomsskole
10:15
Borge Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn204 deltakere
11:45
Borge Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn204 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Os Skole (Halden)
09:15
Os Skole (Halden)1. trinn37 deltakere

I klasserom for første trinn

10:15
Os Skole (Halden)2a, 3a, 3c, 4b, 5b, 6b, 7b, Mottak154 deltakere
11:45
Os Skole (Halden)2b, 3b, 4a, 5a, 6a, 7a118 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Bytårnet skole
09:45 - 10:25
Buen barne- og ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Bytårnet skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn240 deltakere

Buens elever går til Bytårnet skole

Fredag 12. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Spetalen Skole
09:50 - 10:30
Spetalen Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn141 deltakere
11:15 - 11:55
Spetalen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Hannestad skole
10:30 - 11:00
Hannestad skole1a, 2a, 3a, 4b83 deltakere
12:30 - 13:00
Hannestad skole1b, 2b, 3b, 4a86 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Annet • Varighet: ca 40 min
Spillested: Varteig skole
11:40
Varteig skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn203 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Knapstad ungdomsskole
13:10 - 13:50
Knapstad ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn201 deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Hornnes skole
10:00 - 10:30
Hornnes skole1. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere
11:25 - 11:55
Hornnes skole2. trinn36 deltakere
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere

Ullerøy skole busses til Hornes skole

Onsdag 24. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Sandesundsveien skole
10:00 - 10:30
Sandesundsveien skole1a, 1c, 3a61 deltakere
11:25 - 11:55
Sandesundsveien skole1b, 2a, 3b62 deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Sandesundsveien skole
10:00 - 10:30
Sandesundsveien skole2c, 3c, 4b65 deltakere
11:25 - 11:55
Sandesundsveien skole2b, 4a, 4c62 deltakere
Fredag 26. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Varteig skole
09:25 - 09:55
Varteig skole1a, 2a, 3a, 4a73 deltakere
11:40 - 12:10
Varteig skole1b, 2b, 3b, 4b63 deltakere
Mandag 29. april. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Marker skole
09:00 - 09:45
Marker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn131 deltakere
11:45 - 12:30
Marker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn131 deltakere
Mandag 29. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Tindlund barneskole
10:10 - 10:40
Tindlund barneskole2a, 3c48 deltakere
11:25 - 11:55
Tindlund barneskole1b, 2b, 4b71 deltakere
Mandag 29. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Prestebakke Skole
11:10
Prestebakke Skole1. trinn8 deltakere

I klasserom for første trinn

11:55
Prestebakke Skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vestgård Skole
09:00 - 09:45
Vestgård Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
11:45 - 12:30
Vestgård Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Tistedal Skole
09:30
Tistedal Skole1. trinn49 deltakere

I klasserom for første trinn

10:15
Tistedal Skole2. trinn, 4. trinn, 7. trinn114 deltakere
11:30
Tistedal Skole3. trinn, 5. trinn, 6. trinn130 deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Tindlund barneskole
10:10 - 10:40
Tindlund barneskole4a, 4c45 deltakere
11:25 - 11:55
Tindlund barneskole1a, 3a, 3b60 deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hovin Skole
09:00 - 09:45
Hovin Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn158 deltakere
11:45 - 12:30
Hovin Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn158 deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00 - 10:30
Sandbakken barne og ungdomsskole1a, 2a, 3a, 4b90 deltakere
11:25 - 11:55
Sandbakken barne og ungdomsskole1b, 2b, 3b, 4a89 deltakere
Fredag 3. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Spydeberg Skole
09:00 - 09:45
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
11:45 - 12:30
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
09:50 - 10:35
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
11:45 - 12:30
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ekholt skole
10:15
Ekholt skole deltakere
12:00
Ekholt skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn168 deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15
Ambjørnrød Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
11:45
Ambjørnrød Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Båstad skole
09:00 - 09:45
Båstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn147 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Borge Skole
09:20
Borge Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn164 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Knapstad barneskole
09:40
Knapstad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn101 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ringvoll skole
11:45
Ringvoll skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn63 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Havnås Skole
11:45 - 12:30
Havnås Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Skjønhaug Skole
09:00 - 09:45
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
11:15 - 12:00
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Øreåsen Barneskole
10:00
Øreåsen Barneskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere

Får besøk av Buen kristne skole

10:00
Buen barne- og ungdomsskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere

Går til Øreåsen skole


11:50
Øreåsen Barneskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
10:00
Begby skole barne og ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
12:15
Begby skole barne og ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Aremark skole
09:00 - 09:45
Aremark skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Spetalen Skole
09:35
Spetalen Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn141 deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Rømskog Skole
11:45 - 12:30
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Childrens International School
12:00
Childrens International School1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn177 deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Halmstad Barneskole
12:10
Halmstad Barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn152 deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Larkollen skole
08:30
Larkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
09:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
11:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Bergenhus Skole
09:00 - 09:45
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
11:45 - 12:30
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vang skole
11:55
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kirkeng Skole
09:00 - 09:45
Kirkeng Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn144 deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Karlshus Skole
10:00
Karlshus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
11:30
Karlshus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kjølberg Skole
10:00
Kjølberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn149 deltakere
11:30
Kjølberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn149 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
09:00 - 09:45
Os Skole (Rakkestad)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
11:45 - 12:30
Os Skole (Rakkestad)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Tomter skole
09:25
Tomter skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Råkollen skole
10:10
Råkollen skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
10:10
Gudeberg Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn200 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Marker skole
12:00
Marker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn172 deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Musikk • Varighet: 40
kl ?
Onsdag 15. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn184 deltakere
12:00
Nøkleby Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn184 deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn184 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hannestad skole
10:00 - 11:00
Hannestad skole5a, 5b, 6a, 6b89 deltakere
12:00 - 13:00
Hannestad skole7a, 7b46 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sagabakken skole
10:10
Sagabakken skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
11:30
Sagabakken skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn259 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Melløs Skole
11:15 - 12:00
Melløs Skole3. trinn, 4. trinn103 deltakere
13:00 - 13:45
Melløs Skole7. trinn55 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn259 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Borgen Barneskole
10:30 - 11:30
Borgen Barneskole5A, 5B, 6A76 deltakere
12:30 - 13:30
Borgen Barneskole6B, 7A, 7B61 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Melløs Skole
11:15 - 12:00
Melløs Skole1. trinn, 2. trinn100 deltakere
13:00 - 13:45
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn108 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Torp Skole
12:00
Torp Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn215 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Trara Skole
09:45
Trara Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn180 deltakere
11:45
Trara Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn180 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Grålum barneskole
10:00 - 11:00
Grålum barneskole5a, 5b, 6a, 6b92 deltakere
12:00 - 13:00
Grålum barneskole6c, 7a, 7b, 7c84 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Berg Skole
10:50
Berg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn226 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Krapfoss Skole
11:20 - 12:05
Krapfoss Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn88 deltakere
13:00 - 13:45
Krapfoss Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Torsnes skole
10:05
Torsnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hafslund barneskole
10:10 - 11:10
Hafslund barneskole5a, 5b, 6a69 deltakere
11:45 - 12:45
Hafslund barneskole6b, 7a, 7b, 7c98 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Folkvang Skole
10:30
Folkvang Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn206 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ramberg Skole
10:45 - 11:30
Ramberg Skole1. trinn, 2. trinn114 deltakere
12:00 - 12:45
Ramberg Skole7. trinn60 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Trosvik Skole
09:45
Trosvik Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn264 deltakere
11:45
Trosvik Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn264 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Idd Skole
10:15
Idd Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn245 deltakere
Prestebakke Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere

Får besøk av Prestebakke skole. Prestebakke busses til Idd.

Fredag 24. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hafslundsøy skole
10:15 - 11:15
Hafslundsøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ramberg Skole
10:45 - 11:30
Ramberg Skole3. trinn, 4. trinn115 deltakere
12:00 - 12:45
Ramberg Skole5. trinn, 6. trinn119 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Halden videregående skole
10:00
Halden videregående skole VG1, VG2, VG3120 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:05 - 11:05
Sandbakken barne og ungdomsskole5a, 5b, 6a64 deltakere
11:30 - 12:30
Sandbakken barne og ungdomsskole6b, 7a, 7b71 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Nøkkeland Skole
11:45 - 12:30
Nøkkeland Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn90 deltakere
13:30 - 14:15
Nøkkeland Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: St. Olav vg. skole
12:30
St. Olav vg. skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Greåker VGS
10:00
Greåker VGSVG1, VG2, VG390 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Sandesundsveien skole
10:15 - 11:15
Sandesundsveien skole5a, 5b, 5c, 6a81 deltakere
12:00 - 13:00
Sandesundsveien skole6b, 6c, 7a, 7b, 7c88 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Refsnes Skole
11:45 - 12:30
Refsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn98 deltakere
13:00 - 13:45
Refsnes Skole4. trinn, 5. trinn75 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Glemmen vg skole
12:30
Glemmen vg skoleVG1, VG2, VG345 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Onsdag 29. mai. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Jelsnes Skole
10:30 - 11:30
Jelsnes Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Refsnes Skole
11:45 - 12:30
Refsnes Skole6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Tomb Videregående skole og landbruksstudier
12:30
Mandag 3. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Gimle skole
10:00
Gimle skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn262 deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 60 minutter
Spillested: Varteig skole
10:00 - 11:00
Varteig skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Mysen vg skole
10:00
Mysen vg skoleVG1, VG2, VG340 deltakere
11:30
Mysen vg skole40 deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Reier Skole
11:30 - 12:15
Reier Skole6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Askim vg skole
10:00
Askim vg skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Låby Skole
11:30
Låby Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn147 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Reier Skole
12:15 - 13:00
Reier Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn113 deltakere
13:45 - 14:30
Reier Skole4. trinn, 5. trinn74 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
10:20
Rødsberg Ungdomsskole8b, 8d, 9b, 9c120 deltakere
11:30
Rødsberg Ungdomsskole8a, 8c, 9a, 9d120 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Låby Skole
11:30
Låby Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn147 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
12:00 - 12:45
Verket Barne- og ungdomsskole Skole1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B122 deltakere
13:10 - 13:55
Verket Barne- og ungdomsskole Skole3C, 4A, 4B, 5A, 5B104 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Strupe Ungdomsskole
10:10
Strupe Ungdomsskole8a, 8c, 8e, 9b, 9d, 9f135 deltakere
11:35
Strupe Ungdomsskole8b, 8d, 9a, 9c, 9e, 9g147 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Os Skole (Halden)
10:15
Os Skole (Halden)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn292 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
13:00 - 13:45
Verket Barne- og ungdomsskole Skole6A, 6B, 7A, 7B100 deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Tistedal Skole
10:15
Tistedal Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn293 deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Risum Ungdomsskole
10:15
Risum Ungdomsskole8b, 8d, 9b, 9d100 deltakere
11:30
Risum Ungdomsskole8a, 8c, 9a, 9c100 deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Åvangen Skole
11:45 - 12:30
Åvangen Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn111 deltakere
13:00 - 13:45
Åvangen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Tirsdag 11. juni. 2019
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Fredriksten festning/ Opera Østfold (Halden)
22:30
Haugeåsen Ungdomskole10. trinn100 deltakere
22:30
Risum Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn200 deltakere
22:30
Rødsberg Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn240 deltakere
22:30
Strupe Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn366 deltakere
22:30
Halden videregående skole VG1, VG2, VG3120 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
Glemmen vg skoleVG1, VG2, VG345 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
Greåker VGSVG1, VG2, VG390 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
St. Olav vg. skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
Tomb Videregående skole og landbruksstudierVG1, VG2, VG390 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
22:30
Askim vg skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.

22:30
Mysen vg skoleVG1, VG2, VG380 deltakere

Elevene busses fra skolen til festningen, tur/retur. Mer info kommer i god tid før arrangementet.