Østfold kulturutvikling
Postadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Besøksadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Telefon: 922 40 493 (Jose Leguina), 977 55 480 (Ole Jacob Evensen) • kontakt: Jose Leguina, Ole Jacob Evensen
• Nettsted: http://ostfold.ksys.no
Kontaktperson:
Produksjonsliste
Program
Østfold kulturutvikling
Viser 114 hendelser
Mandag 7. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandesundsveien skole
09:15
Sandesundsveien skole4a21 deltakere
10:15
Sandesundsveien skole4b26 deltakere
12:45
Sandesundsveien skole4c19 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole8. trinn70 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole8. trinn70 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
10:15 - 10:55
Rød Skole (Onsøy)5a, 5b, 6a, 6b84 deltakere
11:30 - 12:10
Rød Skole (Onsøy)6c, 7a, 7b, 7c81 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bytårnet skole
11:00 - 12:00
Bytårnet skole8a, 8b, 8c, 9a103 deltakere
12:45 - 13:45
Bytårnet skole10a, 9b, 9c79 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole1a16 deltakere
10:10
Hafslund barneskole1b17 deltakere
11:45
Hafslund barneskole2a16 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole9. trinn70 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole9. trinn70 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rødsmyra Skole
10:15 - 10:55
Rødsmyra Skole5a, 5b, 6a65 deltakere
11:25 - 12:05
Rødsmyra Skole6b, 7a, 7b70 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bytårnet skole
11:00 - 12:00
Bytårnet skole10b, 10c, Jeløy ungdomstrinn64 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole2b17 deltakere
10:10
Hafslund barneskole3a16 deltakere
11:45
Hafslund barneskole3b17 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kråkerøy Ungdomskole
10:05 - 10:45
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn65 deltakere
12:15 - 12:55
Kråkerøy Ungdomskole10. trinn65 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Sagabakken skole
11:30 - 12:10
Sagabakken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøkkeland Skole
11:30 - 12:30
Nøkkeland Skole8. trinn, 9. trinn101 deltakere
13:15 - 14:15
Nøkkeland Skole10. trinn60 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslund barneskole
08:30
Hafslund barneskole4a28 deltakere
10:10
Hafslund barneskole4b27 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole8a, 8b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole8c, 8d58 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
11:00 - 12:00
13:00 - 14:00
Torsdag 10. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Slevik Skole
11:25 - 12:05
Slevik Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Navestad/Hafslund skole
09:30
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
11:10
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
12:00
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
11:15 - 11:55
Steinerskolen i Fredrikstad5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
11:15 - 12:15
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10A, 10B, 10C82 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Mandag 14. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
09:40 - 10:25
Knapstad barneskole1. trinn30 deltakere
11:15 - 12:00
Knapstad barneskole2. trinn30 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Hauge Skole
10:00 - 10:40
Hauge Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole8a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole8b25 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole9a, 9b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole9c, 9d58 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:30
Buen barne- og ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00
Tirsdag 15. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
09:40 - 10:25
Knapstad barneskole3. trinn20 deltakere
11:30 - 12:15
Knapstad barneskole4. trinn21 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Askimbyen skole
09:45 - 10:25
Askimbyen skole1. trinn, 2. trinn75 deltakere
11:35 - 12:15
Askimbyen skole3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Hurrød Skole
10:00 - 10:40
Hurrød Skole5blå, 5gul, 6blå, 6gul, 7blå, 7gul136 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:00
Hoppern Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d115 deltakere

Spilles på Buen. Elevene går.

11:30 - 12:30
Hoppern Ungdomsskole8e, 9a, 9b, 9c111 deltakere

Spilles på Buen. Elevene går.

Tirsdag 15. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole8c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole8d25 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Grålum ungdomskole
10:15 - 10:55
Grålum ungdomskole10a, 10b60 deltakere
12:20 - 13:00
Grålum ungdomskole10c, 10d58 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Onsdag 16. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:25 - 10:10
Tomter skole4. trinn18 deltakere
11:05 - 11:50
Tomter skole4. trinn18 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Grøtvedt skole
09:45 - 10:25
Grøtvedt skole1. trinn, 2. trinn76 deltakere
11:30 - 12:10
Grøtvedt skole3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45 - 10:25
Hafslund ungdomsskole8a, 8b, 8c71 deltakere
11:45 - 12:25
Hafslund ungdomsskole8d, 8e48 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:00
Hoppern Ungdomsskole10a, 10b, 9d, 9e99 deltakere

Spilles på Buen. Elevene går.

11:30 - 12:30
Hoppern Ungdomsskole10c, 10d, 10e72 deltakere

Spilles på Buen. Elevene går.

Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole9a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole9b25 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Kjølberg Skole
11:30 - 12:10
Kjølberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole1. trinn32 deltakere
11:25
Hornnes skole2. trinn36 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:25 - 10:10
Tomter skole1. trinn18 deltakere
11:05 - 11:50
Tomter skole1. trinn18 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Korsgård skole
09:45 - 10:25
Korsgård skole1. trinn, 2. trinn88 deltakere
11:30 - 12:10
Korsgård skole3. trinn, 4. trinn93 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45 - 10:25
Hafslund ungdomsskole9a, 9b52 deltakere
11:45 - 12:25
Hafslund ungdomsskole9c, 9d53 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole9c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole9d25 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Lunde Skole
11:00 - 11:40
Lunde Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Råde Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Råde Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d89 deltakere
13:00 - 14:00
Råde Ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d89 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hornnes skole
08:30
Hornnes skole3. trinn28 deltakere
11:25
Hornnes skole4. trinn30 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tomter skole
09:00 - 09:45
Tomter skole2. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Tomter skole2. trinn18 deltakere
11:15 - 12:00
Tomter skole3. trinn28 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole10a25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole10b25 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Moen skole
10:05 - 10:45
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn116 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Manstad Skole
10:10 - 10:50
Manstad Skole5B, 6B, 7B76 deltakere
11:50 - 12:30
Manstad Skole5A, 6A, 7A76 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Råde Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Råde Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d89 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ringvoll skole
09:00 - 09:45
Ringvoll skole1. trinn20 deltakere
10:00 - 10:45
Ringvoll skole2. trinn20 deltakere
12:00 - 12:45
Ringvoll skole3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslundsøy skole
09:00
Hafslundsøy skole1. trinn20 deltakere
10:15
Hafslundsøy skole1. trinn20 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole2. trinn22 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole1a21 deltakere
11:30 - 13:00
Kurland barneskole3a23 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Går til Moss kino.

11:30 - 13:30
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Går til Moss kino.

Mandag 21. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:45 - 10:25
Hafslund ungdomsskole10a, 10b57 deltakere
11:45 - 12:25
Hafslund ungdomsskole10c, 10d64 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Trømborg skole
10:00 - 10:40
Trømborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn84 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tindlund ungdomsskole
10:00
Tindlund ungdomsskole10c25 deltakere
12:00
Tindlund ungdomsskole10d25 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nylende Skole
11:00 - 11:40
Nylende Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kirkebygden Skole
11:15 - 12:15
Kirkebygden Skole8a, 8b, 8c, 9a92 deltakere
13:00 - 14:00
Kirkebygden Skole10a, 10b, 10c, 9b, 9c106 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Buen barne- og ungdomsskole
09:00 - 09:45
Buen barne- og ungdomsskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hafslundsøy skole
09:00
Hafslundsøy skole3. trinn35 deltakere
10:15
Hafslundsøy skole4. trinn22 deltakere
11:45
Hafslundsøy skole4. trinn22 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole1b21 deltakere
11:30 - 13:00
Kurland barneskole3b22 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Karlshus Skole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0830 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:30.

11:30 - 13:30
Karlshus Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1100 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Tirsdag 22. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Rom skole
09:45 - 10:25
Rom skole 1. trinn, 2. trinn84 deltakere
11:30 - 12:10
Rom skole 3. trinn, 4. trinn66 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Tirsdag 22. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole8a, 8c, 8e, 8g97 deltakere
12:20 - 13:00
Kruseløkka ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d105 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nøkleby Skole
10:45 - 11:25
Nøkleby Skole5a, 5b, 5c65 deltakere
12:00 - 12:40
Nøkleby Skole6a, 6b, 6c, 6d86 deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Knapstad ungdomsskole
11:00 - 12:00
Knapstad ungdomsskole8a, 8b, 8c, 9a, 9b111 deltakere
12:50 - 13:50
Knapstad ungdomsskole10a, 10b, 10c, 9c90 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole1. trinn21 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole1. trinn21 deltakere
12:00 - 12:45
Ekholt skole2. trinn21 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole1c20 deltakere
11:30 - 13:00
Kurland barneskole3c21 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Øreåsen Barneskole
Buss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:20
5. trinn, 6. trinn101 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0840 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:20.

11:30 - 13:30
Øreåsen Barneskole
Buss: Tur kl. 11:10, retur kl. 13:50
7. trinn62 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1110 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 13:50.

Onsdag 23. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hærland skole
10:00 - 10:40
Hærland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Onsdag 23. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole8b, 8d, 8f74 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Nøkleby Skole
10:45 - 11:25
Nøkleby Skole7. trinn87 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d110 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole8e, 8f, 9a, 9h110 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole2. trinn21 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole3. trinn20 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole3d23 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Film • Varighet: 120
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Spetalen Skole
Buss: Tur kl. 08:20, retur kl. 11:40
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 0820 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 11:40. Tilbake på skolen ca. 11:40.

11:30 - 13:30
Våk Skole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 14:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Elevene blir hentet med buss ca kl 1100 og kjøres tilbake straks etter visningen. Tilbake på skolen ca. 14:00.

Torsdag 24. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:40
Mysen skole1. trinn66 deltakere
11:45 - 12:25
Mysen skole2. trinn66 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Begby skole barne og ungdomskole
10:00 - 10:40
Begby skole barne og ungdomskole5b, 6b, 7b70 deltakere
12:15 - 12:55
Begby skole barne og ungdomskole5a, 6a, 7a70 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Torsdag 24. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 45 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
10:15 - 10:55
Kruseløkka ungdomsskole10b, 10d, 10f80 deltakere
12:20 - 13:00
Kruseløkka ungdomsskole10a, 10c, 10e, 10g108 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole9b, 9c, 9d, 9e108 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole10a, 10b, 9f, 9g101 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ekholt skole
09:00 - 09:45
Ekholt skole3. trinn20 deltakere
10:15 - 11:00
Ekholt skole4. trinn22 deltakere
12:00 - 12:45
Ekholt skole4. trinn22 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole2a19 deltakere
11:30 - 13:00
Kurland barneskole2b20 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:40
Mysen skole3. trinn68 deltakere
11:45 - 12:25
Mysen skole4. trinn81 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
Fredag 25. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rød Skole (Kråkerøy)
11:00 - 11:40
Rød Skole (Kråkerøy)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Rygge Ungdomsskole
11:30 - 12:30
Rygge Ungdomsskole10c, 10d, 10e81 deltakere
13:00 - 14:00
Rygge Ungdomsskole10f, 10g55 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Larkollen skole
09:00 - 09:45
Larkollen skole1. trinn21 deltakere
10:30 - 11:15
Larkollen skole2. trinn21 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Kurland barneskole
09:00 - 10:30
Kurland barneskole2c18 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Alvimhaugen skole
09:30
Alvimhaugen skole1. trinn23 deltakere
12:00
Alvimhaugen skole2. trinn18 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Kirkefjerdingen skole
10:00 - 10:40
Kirkefjerdingen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15 - 10:55
Ambjørnrød Skole5b, 6b, 7b70 deltakere
11:45 - 12:25
Ambjørnrød Skole5a, 6a, 7a72 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Borgen Barneskole
10:30 - 11:00
Borgen Barneskole1A, 2A, 3A, 4B87 deltakere
12:30 - 13:00
Borgen Barneskole1B, 2B, 3B, 4A86 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Alvimhaugen skole
08:30
Alvimhaugen skole3. trinn16 deltakere
12:00
Alvimhaugen skole4. trinn26 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30 - 10:00
Lande barneskole1a24 deltakere
11:50 - 13:20
Lande barneskole3a24 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Larkollen skole
09:00 - 09:45
Larkollen skole3. trinn22 deltakere
10:30 - 11:15
Larkollen skole4. trinn22 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Tenor skole
10:00 - 10:40
Tenor skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Grålum barneskole
11:30 - 12:00
Grålum barneskole1a, 2b, 3a, 4a97 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Rekustad Skole
11:30 - 12:10
Rekustad Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30 - 10:00
Lande barneskole1b24 deltakere
11:50 - 13:20
Lande barneskole3b24 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00 - 09:45
Halmstad Barneskole4. trinn18 deltakere
10:00 - 10:45
Halmstad Barneskole4. trinn18 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Grålum barneskole
09:15 - 09:45
Grålum barneskole1c, 2a, 3b, 4c98 deltakere
11:30 - 12:00
Grålum barneskole1b, 2c, 4b72 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole1a22 deltakere
10:10
Tindlund barneskole1b25 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Borge Skole
10:15 - 10:55
Borge Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter - og minimum 60 minutter pause mellom hver gjennomføring
Spillested: Lande barneskole
08:30 - 10:00
Lande barneskole1c25 deltakere
11:50 - 13:20
Lande barneskole3c25 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
09:00 - 09:45
Halmstad Barneskole1. trinn30 deltakere
10:00 - 10:45
Halmstad Barneskole2. trinn30 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tindlund barneskole
09:25
Tindlund barneskole2a27 deltakere
10:10
Tindlund barneskole2b25 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: 30
Spillested: Jelsnes Skole
10:30 - 11:00
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Childrens International School
12:00 - 12:40
Childrens International School5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere