Østfold kulturutvikling
Postadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Besøksadresse: Dokka 3A, 1671 Kråkerøy
Kontaktperson:
Produksjonsliste
Program
Østfold kulturutvikling
Viser 122 hendelser
Torsdag 1. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Torp Skole
Buss: Tur: 09:10 retur: 12:20
5. trinn15 deltakere

Busses til Gamlebyen

Torsdag 1. februar. 2018
Film • Varighet: 45 minutter
Spillested: Spydeberg Skole
10:15
Spydeberg Skole519 deltakere
11:30
Spydeberg Skole629 deltakere
12:20
Spydeberg Skole721 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Åttekanten skole
09:45
Åttekanten skole1. trinn11 deltakere
10:00
Åttekanten skole2. trinn17 deltakere
11:45
Åttekanten skole3. trinn12 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Knapstad barneskole
11:15 - 11:55
Knapstad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Sandesundsveien skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Språksenteret429 deltakere

Elevene går til Sarpsborg Scene​

Torsdag 1. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tistedal Skole
09:30
Tistedal Skole3. trinn22 deltakere
10:15
Tistedal Skole4. trinn22 deltakere
11:30
Tistedal Skole4. trinn22 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Hurrød Skole
10:00
Hurrød Skole5blå24 deltakere
11:30
Hurrød Skole5gul23 deltakere
12:45
Hurrød Skole6blå17 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole8A, 8B, 8C, 9A, 9B142 deltakere
11:30 - 13:30
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10A, 10B, 10C, 10D, 9C118 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Hjortsberg skole
09:00
Hjortsberg skole6. trinn66 deltakere

Workshop for 6 trinn


11:30
Hjortsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn249 deltakere

Elevene samler seg i gymsalen for konsert.

12:20
Hjortsberg skole4. trinn, 5. trinn, 7. trinn233 deltakere

Elevene samler seg i gymsalen for konsert.

Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Mortenstua skole
kl ?
Mortenstua skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Torp Skole
Buss: Tur: 09:10 retur: 12:20
5. trinn15 deltakere

Busses til Gamlebyen

Fredag 2. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Prestebakke Skole
11:10
Prestebakke Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Film • Varighet: 45 minutter
Spillested: Marker skole
10:30
Marker skole5a, 5b24 deltakere
12:00
Marker skole6a, 6b23 deltakere
12:45
Marker skole7a, 7b31 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Åttekanten skole
09:00
Åttekanten skole4. trinn15 deltakere
10:00
Åttekanten skole4. trinn15 deltakere
11:45
Åttekanten skole3. trinn12 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Åvangen Skole
11:45 - 12:25
Åvangen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tistedal Skole
09:30
Tistedal Skole1. trinn22 deltakere
10:15
Tistedal Skole1. trinn22 deltakere
11:30
Tistedal Skole2. trinn22 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Hurrød Skole
10:00
Hurrød Skole7a17 deltakere
11:30
Hurrød Skole6gul17 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Kirkebygden Skole8a, 8b, 8c, 9a84 deltakere

Busses til Moss kino

11:30 - 13:30
Kirkebygden Skole10a, 10b, 10c, 9b90 deltakere

Busses til Moss kino

Fredag 2. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Våk Skole
11:30
Våk Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
12:30
Våk Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Svinndal Skole
09:30
Svinndal Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Jeløy Skole
kl ?
Jeløy Skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Torsnes skole
Buss: Tur: 09:10 retur: 12:20
5. trinn23 deltakere

Busses til Gamlebyen

Mandag 5. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Idd Skole
10:15
Idd Skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 7. trinn122 deltakere
11:30
Idd Skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6a, 6b130 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Ekholt skole
10:15 - 10:55
Ekholt skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Jelsnes Skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Borgen Barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn300 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hafslund barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1a, 1b, 4a, 4b, 7c114 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Mandag 5. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tistedal Skole
09:30
Tistedal Skole2. trinn22 deltakere
10:15
Tistedal Skole3. trinn22 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Hurrød Skole
10:00
Hurrød Skole7c17 deltakere
11:30
Hurrød Skole7b16 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Bytårnet skole10a, 8a, 8b, 8c, 9a133 deltakere

Går til Moss kino

11:30 - 13:30
Bytårnet skole10b, 10c, 9b, 9c, Jeløy ungdomstrinn117 deltakere

Går til Moss kino

Mandag 5. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Krapfoss Skole
10:00
Krapfoss Skole1. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
11:20
Krapfoss Skole2. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Årum Skole
Buss: Tur: 09:10 retur: 12:20
5. trinn21 deltakere

Busses til Gamlebyen

Tirsdag 6. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Låby Skole
09:45
Låby Skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a110 deltakere
11:30
Låby Skole1b, 5b, 6b, 7a, 7b90 deltakere
12:40
Låby Skole2b, 3b, 4b, 6a85 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ambjørnrød Skole
09:15
Ambjørnrød Skole1a19 deltakere
10:15
Ambjørnrød Skole1b19 deltakere
11:45
Ambjørnrød Skole2a25 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Halmstad Barneskole
11:25 - 12:05
Halmstad Barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Tindlund barneskole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn407 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene

Tirsdag 6. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
10:00
Rød Skole (Onsøy)5. trinn30 deltakere
12:15
Rød Skole (Onsøy)5. trinn30 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:05 - 11:05
Hoppern Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e133 deltakere

Busses til Moss kino

11:30 - 13:30
Hoppern Ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d, 9e125 deltakere

Busses til Moss kino

Tirsdag 6. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Melløs Skole
10:00
Melløs Skole1. trinn, 3. trinn103 deltakere
11:15
Melløs Skole2. trinn, 4. trinn, 5. trinn148 deltakere
13:00
Melløs Skole6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn177 deltakere
11:35
Askimbyen skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn131 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Begby skole
Buss: Tur: 09:15 retur: 12:20
5a23 deltakere

Busses til Gamlebyen

Onsdag 7. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Os Skole (Halden)
09:15
Os Skole (Halden)1a, 1c, 2b, 3a, 4a, 5a109 deltakere

Kontakt person på skolen: Heidi 41643162

10:15
Os Skole (Halden)1b, 2a, 2c, 5b, 6b101 deltakere
11:45
Os Skole (Halden)3b, 4b, 6a, 7a, 7b, Mottak115 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ambjørnrød Skole
09:15
Ambjørnrød Skole2b23 deltakere
10:15
Ambjørnrød Skole3a22 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Larkollen skole
10:30 - 11:10
Larkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Grålum barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn432 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Onsdag 7. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
10:00
Rød Skole (Onsøy)6. trinn29 deltakere
12:15
Rød Skole (Onsøy)6. trinn29 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Hoppern Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 10e135 deltakere

Busses til Moss kino

11:30 - 13:30
Nøkkeland Skole8. trinn, 9. trinn102 deltakere

Busses til Moss kino

Onsdag 7. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Reier Skole
10:00
Reier Skole1. trinn, 3. trinn, 6. trinn134 deltakere
11:30
Reier Skole2. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 7. trinn142 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Moen skole
11:45
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn198 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Steinerskolen i Indre Østfold
09:30
Steinerskolen i Indre Østfold1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Berg Skole
09:30
Berg Skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b101 deltakere
11:45
Berg Skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a100 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15
Ambjørnrød Skole3b22 deltakere
11:45
Ambjørnrød Skole4a17 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Vang skole
11:55 - 12:35
Vang skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Hafslundsøy skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn245 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Alvimhaugen skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn134 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Torsdag 8. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rød Skole (Onsøy)
10:00
Rød Skole (Onsøy)7. trinn20 deltakere
12:15
Rød Skole (Onsøy)7. trinn20 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:00 - 11:00
Råde Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 9a, 9b132 deltakere

Busses til Moss kino

11:30 - 13:30
Råde Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 9c, 9d124 deltakere

Busses til Moss kino

Torsdag 8. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ramberg Skole
09:30
Ramberg Skole1. trinn, 2. trinn, 5. trinn172 deltakere
10:30
Ramberg Skole3. trinn, 4. trinn119 deltakere
12:30
Ramberg Skole6. trinn, 7. trinn119 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Grøtvedt skole
09:45
Grøtvedt skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6a, 7a128 deltakere
11:30
Grøtvedt skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6b, 7b128 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Film • Varighet: 3 x 45 minutter
Spillested: Gamlebyen Kino
09:30 - 12:00
Begby skole
Buss: Tur: 09:15 retur: 12:20
5b24 deltakere

Busses til Gamlebyen

Fredag 9. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Gimle skole
09:50
Gimle skole1. trinn, 3. trinn78 deltakere
12:00
Gimle skole2. trinn, 4. trinn78 deltakere
12:45
Gimle skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ambjørnrød Skole
09:15
Ambjørnrød Skole4b17 deltakere
10:15
Ambjørnrød Skole4c17 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 40
Spillested: Øreåsen Barneskole
11:15 - 11:55
Buen kristne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn8 deltakere
Øreåsen Barneskole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
13:10 - 13:50
Øreåsen Barneskole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Navestad/Hafslund skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn56 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hannestad skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 7a, 7b214 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hafslund barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
2a, 2b, 3a, 3b, 7a, 7b137 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Fredag 9. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Floren skole
09:30
Floren skole5. trinn28 deltakere
11:10
Floren skole6. trinn24 deltakere
12:15
Floren skole7. trinn28 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Film • Varighet: 120 minutter
Spillested: Moss kino
09:15 - 11:15
Knapstad ungdomsskole8a, 8b, 8c, 9a89 deltakere
Nøkkeland Skole10. trinn48 deltakere

Busses til Moss kino

11:15 - 13:15
Knapstad ungdomsskole10a, 10b, 10c, 9b, 9c112 deltakere

Busses til Moss kino

Fredag 9. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkebygden Skole
10:35
Kirkebygden Skole1. trinn, 2. trinn, 4. trinn96 deltakere
12:00
Kirkebygden Skole3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a147 deltakere
11:30
Korsgård skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b151 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Tistedal Skole
09:30
Tistedal Skole2. trinn, 5. trinn89 deltakere
10:15
Tistedal Skole4. trinn, 6. trinn, 7. trinn125 deltakere
12:15
Tistedal Skole1. trinn, 3. trinn86 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Nylende Skole
09:15
Nylende Skole1. trinn, 2. trinn17 deltakere
10:15
Nylende Skole3. trinn, 4. trinn17 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Sandbakken barne og ungdomsskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn294 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hafslund barneskole5a, 5b, 6a, 6b, 6c139 deltakere
11:00
Ullerøy skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Mandag 12. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
11:15
Steinerskolen i Fredrikstad5. trinn11 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Refsnes Skole
10:00
Refsnes Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn137 deltakere
11:30
Refsnes Skole2. trinn, 4. trinn, 7. trinn115 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Bytårnet skole
09:00
Bytårnet skole8a, 8b, 8c, 9a108 deltakere
12:45
Bytårnet skole10a, 10b, 10c, 9b, 9c136 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Rom skole
09:45
Rom skole 1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn138 deltakere
11:30
Rom skole 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, Velkomstgruppa126 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole1. trinn83 deltakere
11:30
Hjortsberg skole2. trinn83 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole1a20 deltakere
12:15
Begby skole1b19 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Varteig skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn251 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Lande barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c142 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Tirsdag 13. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Steinerskolen i Fredrikstad
11:15
Steinerskolen i Fredrikstad6. trinn16 deltakere
13:05
Steinerskolen i Fredrikstad7. trinn13 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åvangen Skole
10:00
Åvangen Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn85 deltakere
11:45
Åvangen Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn101 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00
Buen kristne skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn29 deltakere
Rygge Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 9a, 9b, 9c, 9d276 deltakere

Elevene fra Buen går til Rygge U-skole og ser konserten der. 

11:30
Rygge Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 9e, 9f, 9g294 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Kirkefjerdingen skole
11:30
Kirkefjerdingen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hærland skole
09:20
Hærland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole5. trinn89 deltakere
11:30
Hjortsberg skole6. trinn, 7. trinn127 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole2a20 deltakere
12:15
Begby skole2b19 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Lande barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c370 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hannestad skole6. trinn30 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Onsdag 14. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Nylende Skole
08:30
Nylende Skole5. trinn4 deltakere
10:15
Nylende Skole6. trinn15 deltakere
11:50
Nylende Skole7. trinn12 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
10:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole1A, 1B, 2A, 2B, 2C95 deltakere
11:15
Verket Barne- og ungdomsskole Skole3A, 3B, 4A, 4B, 5A112 deltakere
13:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole5B, 6A, 6B, 7A, 7B118 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Mysen skole
10:00
Mysen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn235 deltakere
11:45
Mysen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn235 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole3. trinn83 deltakere
11:30
Hjortsberg skole4. trinn83 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole3a20 deltakere
12:15
Begby skole3b19 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Kurland barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn387 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hannestad skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
5. trinn44 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Torsdag 15. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Slevik Skole
09:30
Slevik Skole5. trinn27 deltakere
11:25
Slevik Skole6. trinn26 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Bytårnet skole
09:45
Bytårnet skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn118 deltakere
11:00
Bytårnet skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Marker skole
12:45
Marker skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn128 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Aremark skole
09:30
Aremark skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Trømborg skole
11:30
Trømborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Tenor skole
09:15
Tenor skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Kunstarter i samspill • Varighet: 35 minutter
Spillested: Folkvang Skole
10:15
Folkvang Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn132 deltakere
11:45
Folkvang Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn99 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole4a20 deltakere
12:15
Begby skole4b19 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sarpsborg Scene
11:00
Kurland barneskole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:20
6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c132 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

11:00
Hornnes skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn269 deltakere

Elevene busses til Sarpsborg Scene​

Fredag 16. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Nøkkeland Skole
10:00
Nøkkeland Skole1. trinn, 2. trinn, 4. trinn, 5. trinn116 deltakere
11:30
Nøkkeland Skole3. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
10:00
Verket Barne- og ungdomsskole Skole8A, 8B, 8C, 9A, 9B142 deltakere
11:15
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10A, 10B, 10C, 10D, 9C118 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Musikk • Varighet: ca 40 min
Spillested: Tomter skole
11:05
Tomter skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn131 deltakere
12:25
Tomter skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 10:20 retur: 12:20
8a, 8b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 12:10 retur: 14:10
8c, 8d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Mandag 26. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Råkollen skole
11:30
Råkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rømskog Skole
11:10
Rømskog Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Båstad skole
09:00 - 12:00
Båstad skole6. trinn26 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Låby Skole
09:00
Låby Skole6. trinn40 deltakere

Workshop for 6 trinn

11:30
Låby Skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 7a, 7b245 deltakere

Resten av skolen samler seg i gymsalen for konsert, etter storefri.​

Mandag 26. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00
Hoppern Ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 9b, 9c183 deltakere

Gruppe 1 blir hentet av buss ca kl 0930. Retur rett etter konsertslutt ca 1050

12:00
Hoppern Ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 9a, 9d, 9e210 deltakere

Gruppe 2 blir hentet av buss ca kl 1130. Retur rett etter konsertslutt ca 1250

Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk • Varighet: ca 40 min
Spillested: Knapstad barneskole
11:30
Knapstad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn151 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk • Varighet: ca 40 min
Spillested: Ringvoll skole
09:30
Ringvoll skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 10:20 retur: 12:20
9a, 9b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 12:10 retur: 14:10
9c, 9d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Tirsdag 27. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge Skole
10:15
Borge Skole1. trinn26 deltakere
11:25
Borge Skole2. trinn27 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
Tirsdag 27. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Havnås Skole
09:00 - 12:00
Havnås Skole6. trinn8 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Os Skole (Halden)
09:00
Os Skole (Halden)6. trinn51 deltakere

Workshop for 6 trinn

11:35
Os Skole (Halden)1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 7a, 7b, Mottak274 deltakere

Resten av skolen samler seg i gymsalen for konsert, etter storefri.​

Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkebygden Skole
12:00
Kirkebygden Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn174 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
08:55
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn148 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Musikk • Varighet: ca 40 min
Spillested: Spetalen Skole
09:10
Spetalen Skole2. trinn, 4. trinn, 6. trinn110 deltakere
11:00
Spetalen Skole1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn131 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 10:20 retur: 12:20
10a, 10b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole
Buss: Tur: 12:10 retur: 14:10
10c, 10d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Onsdag 28. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge Skole
10:15
Borge Skole3. trinn26 deltakere
11:25
Borge Skole4. trinn20 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
Onsdag 28. februar. 2018
Visuell kunst • Varighet: ca. 180 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
09:00 - 12:00
Skjønhaug Skole6. trinn31 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Prestebakke Skole
09:00
Prestebakke Skole6. trinn9 deltakere

Workshop for 6 trinn

11:10
Prestebakke Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 7. trinn62 deltakere

Resten av skolen samler seg i gymsalen for konsert, etter storefri.​